Кадровик01

Сам собі міністр: керівник медичного закладу самостійно формуватиме штати

  • 23 травня 2016
  • 415

Згідно з наказом МОЗ України «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 23.02.2000 № 33 «Про штатні нормативи та типові штати закладів охорони здоров’я» від 11.05.2016 № 427 штатні нормативи закладів охорони здоров’я стали рекомендаційними

Згідно з наказом МОЗ України «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 23.02.2000 № 33 «Про штатні нормативи та типові штати закладів охорони здоров’я» від 11.05.2016 № 427 штатні нормативи закладів охорони здоров’я стали рекомендаційними.

Відтепер керівник закладу охорони здоров’я самостійно (залежно від обсягу медичної допомоги) формує штатний розпис, який затверджує головний розпорядник бюджетних коштів. Примірні штатні нормативи мають рекомендаційний характер.

У разі виробничої необхідності керівник закладу охорони здоров’я має право у межах загальної штатної чисельності та фонду оплати праці закладу, доведеного лімітними довідками на відповідний період, змінювати штати окремих структурних підрозділів або вводити посади, не передбачені примірними штатними нормативами для даного закладу.

При цьому не допускається введення посад найменувань, не передбачених Національним класифікатором України ДК 003:2010 «Класифікатор професій», затвердженим наказом Держспоживстандарту України від 28.07.2010 № 327, чинними номенклатурами лікарських посад та посад молодших спеціалістів із медичною освітою.

Якщо створюється заклад охорони здоров’я, для якого не передбачені примірні штатні нормативи, штатний розпис для нього затверджують за погодженням із МОЗ України.

До наказу МОЗ України «Про примірні штатні нормативи закладів охорони здоров’я» від 23.02.2000 № 33 включено примірні штатні нормативи:

  • центрів первинної медичної (медико-санітарної) допомоги та їх структурних підрозділів;
  • центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф (станції швидкої медичної допомоги;
  • кабінетів телемедицини у закладах охорони здоров’я.

 

Підготувала
Ірина Житкова,
головний редактор МЦФЕР: Кадри

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон