Сам собі міністр: керівник медичного закладу самостійно формуватиме штати

23 травня 2016 405
Згідно з наказом МОЗ України «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 23.02.2000 № 33 «Про штатні нормативи та типові штати закладів охорони здоров’я» від 11.05.2016 № 427 штатні нормативи закладів охорони здоров’я стали рекомендаційними

Згідно з наказом МОЗ України «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 23.02.2000 № 33 «Про штатні нормативи та типові штати закладів охорони здоров’я» від 11.05.2016 № 427 штатні нормативи закладів охорони здоров’я стали рекомендаційними.

Відтепер керівник закладу охорони здоров’я самостійно (залежно від обсягу медичної допомоги) формує штатний розпис, який затверджує головний розпорядник бюджетних коштів. Примірні штатні нормативи мають рекомендаційний характер.

У разі виробничої необхідності керівник закладу охорони здоров’я має право у межах загальної штатної чисельності та фонду оплати праці закладу, доведеного лімітними довідками на відповідний період, змінювати штати окремих структурних підрозділів або вводити посади, не передбачені примірними штатними нормативами для даного закладу.

При цьому не допускається введення посад найменувань, не передбачених Національним класифікатором України ДК 003:2010 «Класифікатор професій», затвердженим наказом Держспоживстандарту України від 28.07.2010 № 327, чинними номенклатурами лікарських посад та посад молодших спеціалістів із медичною освітою.

Якщо створюється заклад охорони здоров’я, для якого не передбачені примірні штатні нормативи, штатний розпис для нього затверджують за погодженням із МОЗ України.

До наказу МОЗ України «Про примірні штатні нормативи закладів охорони здоров’я» від 23.02.2000 № 33 включено примірні штатні нормативи:

  • центрів первинної медичної (медико-санітарної) допомоги та їх структурних підрозділів;
  • центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф (станції швидкої медичної допомоги;
  • кабінетів телемедицини у закладах охорони здоров’я.

 

Підготувала
Ірина Житкова,
головний редактор МЦФЕР: КадриПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Читачі запитують

Накази на підприємстві

Електронна книга для кадровика та секретаря

Читати


© Кадровик-01, 2017. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
Неее скачууу-єє-тьсяяя!

А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×
► пенсії підвищуються;

► скасовуються обмеження на виплату пенсій для працюючих пенсіонерів;

► збільшується страховий стаж для пенсійного забезпечення