• Головна сторінка
  • » Новини
  • » Роботодавці хочуть повернути компенсацію з держбюджету середнього заробітку мобілізованим працівникам

Роботодавці хочуть повернути компенсацію з держбюджету середнього заробітку мобілізованим працівникам

5 лютого 2016 256
У Верховній Раді України за номером 4006 зареєстровано проект Закону України «Про внесення змін до Кодексу законів про працю України (щодо визначення джерел фінансування гарантій мобілізованим працівникам)

У Верховній Раді України за номером 4006 зареєстровано проект Закону України «Про внесення змін до Кодексу законів про працю України (щодо визначення джерел фінансування гарантій мобілізованим працівникам).

Законопроектом пропонується внести чергові зміни до статті 119 Кодексу законів про працю України (КЗпП) та повернути норму щодо компенсації з Державного бюджету середнього заробітку працівникам, призваним на строкову військову службу, мобілізованим працівникам, а також мобілізованим працівникам, які продовжують службу на умовах контракту. Окрім того, таким працівникам здійснюватиметься виплата грошового забезпечення за рахунок коштів Державного бюджету України відповідно до Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» від 20.12.1991 № 2011-XII.

На думку автора законопроекту А. Гіршфельда прийняття запропонованих змін дозволить:

  • запобігти зростанню соціальної напруги, яке викликане змінами до КЗпП, внесеними Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 24.12.2015 № 911-VIII;
  • не допустити деморалізації кадрових військових, що може виникнути через створення нерівних умов у матеріальному забезпеченні у порівнянні з мобілізованими та військовослужбовцями, які пішли служити за контрактом;
  • не допустити виникнення конфліктів у трудових колективах та між роботодавцями і працівниками;
  • забезпечити соціальну справедливість шляхом виконання державою своїх зобов’язань перед мобілізованими на військову службу працівниками.

Підготувала Ольга Савченко,

експерт МЦФЕР: КадриПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Накази на підприємстві

Електронна книга для кадровика та секретаря

Читати


© Кадровик-01, 2018. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×