Кадровик01

Спеціаліст вищої категорії може одночасно мати вище педагогічне звання

  • 7 червня 2016
  • 988

Учителеві, якому за результатами атестації присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», атестаційна комісія може одночасно присвоїти педагогічне звання «учитель-методист»

Як зауважило МОН в листі від 14.04.2016 № 2/1-13-690-16, присвоєння кваліфікаційних категорій педагогічним працівникам за результатами атестації здійснюється послідовно.

Типовим положенням про атестацію педагогічних працівників, затвердженим наказом МОН від 06.10.2010 № 930 (далі — Типове положення № 930), не визначено строків проходження атестації з метою присвоєння педагогічних звань. У разі надходження до атестаційної комісії подання керівника, педагогічної ради навчального закладу чи відповідного органу управління освітою про присвоєння працівнику педагогічного звання (далі — Подання) атестаційна комісія, незалежно від строку проходження атестації такого працівника, має розглянути Подання та прийняти відповідне рішення. Атестаційна комісія може приймати таке рішення одночасно із присвоєнням працівнику кваліфікаційної категорії.

За таких підстав учителеві, якому за результатами атестації присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», атестаційна комісія може одночасно присвоїти педагогічне звання «учитель-методист» за умови надходження до атестаційної комісії Подання та відповідності працівника вимогам, установленим пунктом 5.2 Типового положення № 930.

Підготувала
Ольга Савченко,
експерт MCFR: Кадри

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон