Кадровик01

Підприємства мають подбати про наявність аптечки у транспортному засобі

  • 10 червня 2016
  • 677

Законодавство не передбачає вимоги купувати готову автомобільну медичну аптечку. Її можна комплектувати самостійно. Але наявність такої аптечки у транспортному засобі — обов’язкова

Основною вимогою до власників транспортних засобів є наявність аптечки у визначеному для неї місці. Якщо такого місця у транспортному засобі не передбачено, вона має розташовуватися у легкодоступних місцях.

Наповнення аптечки медикаментами має відповідати вимогам ДСТУ 3961-2000 «Аптечка медична автомобільна. Загальні вимоги» (далі — ДСТУ 3961-2000). Залежно від категорії, транспортний засіб має бути укомплектовано аптечкою АМА-1 або АМА-2. У них має бути два комплекти медичних засобів — експлуатаційний та аварійний.

Нацполіція у листі від 11.01.2016 № 71/20/10/04-2016 повідомила, що не обов’язково купувати готові автомобільні медичні аптечки. Важливо, щоб транспортний засіб був укомплектований медичними засобами, які відповідають вимогам ДСТУ 3961-2000.

Також головні поліцейські зазначили, що перевірка на наявність у транспортному засобі медичної автомобільної аптечки не може бути причиною для зупинки поліцейським транспортного засобу.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон