Змінено назву вулиці: чи змінювати інформацію про реєстрацію у паспорті

12 липня 2016 2560
Чинне законодавство не зобов’язує вносити зміни щодо перейменованої вулиці до документів, що містять відомості про місце проживання

У листі від 07.04.2016 № 2164/3-16 Державна міграційна служба роз’яснила порядок внесення змін до паспорта громадянина України у разі зміни назви вулиці.

Так, прийнявши рішення про зміну нумерації будинків, перейменування вулиць (проспектів, бульварів, площ, провулків, кварталів тощо), населених пунктів, адміністративно-територіальних одиниць, зміну в адміністративно-територіальному устрої на підставі відповідних актів, ці зміни вносять до реєстру територіальної громади, зі збереженням попередніх даних та із подальшим внесенням цієї інформації до Єдиного державного демографічного реєстру.

Змінені відомості за бажанням особи безплатно вносять до документів, що містять відомості про місце проживання/перебування. Тобто чинне законодавство не зобов’язує особу звертатися до органів реєстрації для внесення відповідних відомостей до своїх документів.

Для власників біометричних паспортів інформація про реєстрацію їх місця проживання/перебування вноситься до безконтактного електронного носія, який імплантовано у паспорт, і зберігається у хронологічному порядку. Оскільки така інформація не зазначається в зоні візуальної перевірки паспорта, особа може вимагати надати їй довідку про реєстрацію місця проживання/перебування. Цей документ теж видається органом реєстрації та підтверджує реєстрацію місця проживання/перебування особи, зокрема у зв’язку зі зміною назви вулиці.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Читачі запитують

Накази на підприємстві

Електронна книга для кадровика та секретаря

Читати


© Кадровик-01, 2017. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
Неее скачууу-єє-тьсяяя!

А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×
► пенсії підвищуються;

► скасовуються обмеження на виплату пенсій для працюючих пенсіонерів;

► збільшується страховий стаж для пенсійного забезпечення