Кадровик01

ОМС і надалі користуватимуться Положенням про порядок стажування у державних органах

  • 28 липня 2016
  • 974

Уряд визначив, що Положення про порядок стажування у державних органах діятиме для ОСМ й надалі та змінив окремі нормативні акти, що регулюють діяльність місцевих державних адміністрацій

КМУ постановою від 22.07.2016 № 465 (далі — Постанова № 465) визнав такими, що втратили чинність, акти КМУ, які до набрання чинності Законом України «Про державну службу» від 10.12.2015 № 889-VIII регулювали проходження державної служби.

Утім, Положення про порядок стажування у державних органах, затверджене постановою КМУ від 01.12.1994 № 804, і надалі застосовуватиметься при прийнятті на службу в органи місцевого самоврядування відповідно до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» від 07.06.2001 № 2493-III.

Окрім того, внесено зміни до нормативних актів, що регулюють діяльність місцевих державних адміністрацій, зокрема, Типового регламенту місцевої державної адміністрації та Типового положення про структурний підрозділ місцевої державної адміністрації.

Постановою № 465 визначено, що організацію кадрової роботи в апараті місцевої держадміністрації та структурних підрозділах місцевої держадміністрації проводитиме служба управління персоналом, а в підрозділах, які мають штатну чисельність до 5 осіб, за рішенням їх керівників виконання кадрової роботи покладатиметься на одного з працівників.

Служба управління персоналом несе відповідальність за реалізацію державної політики з питань управління персоналом в апараті місцевої держадміністрації та її структурних підрозділах, добір персоналу, планування та організацію заходів з підвищення рівня професійної компетентності державних службовців, документальне оформлення вступу на державну службу, її проходження та припинення.

Повноваження з питань державної служби та організації роботи працівників структурного підрозділу місцевої держадміністрації, утвореного як юридична особа публічного права, здійснює керівник цього підрозділу.

Також Постановою № 465 унесено зміни до Правил етичної поведінки державних службовців, затверджених постановою КМУ від 11.02.2016 № 65, та скасовано обов’язковий облік держслужбовцями телефонних розмов та особистих зустрічей з представниками політичних партій, народними депутатами України, суб’єктами господарювання або їх уповноваженими особами, надання інформації про такі розмови та зустрічі та облік фактів використання транспортних засобів, майна, інших матеріальних та нематеріальних активів, наданих за рахунок фізичних чи юридичних осіб у службових цілях.

Ольга Савченко,
експерт MCFR: Кадри

Від редакції

Журнал «Кадровик-01» щомісяця друкує ексклюзивні публікації для служби управління персоналом державного органу. Вийшли друком консультації та роз’яснення:

Новий Закон «Про державну службу»: про найголовніше
(«Кадровик-01», № 01/2016)

Новий Закон про державну службу: сфера дії
(«Кадровик-01», № 02/2016)

Новий Закон про державну службу: класифікація посад
Присвоєння рангів державним службовцям: що нового?
(«Кадровик-01», № 03/2016)

Хто є хто в системі управління держслужбою
(«Кадровик-01», № 04/2016)

Керівник державної служби: правовий статус
Нормативно-правові акти, спрямовані на імплементацію Закону України «Про державну службу», станом на 1 травня 2016 року
(«Кадровик-01», № 05/2016)

Ведемо особові справи державних службовців за новим порядком Повноваження керівника державної служби
(«Кадровик-01», № 06/2016)

Роз’яснення щодо надання додаткових відпусток державним службовцям згідно з новим Законом про держслужбу
(«Кадровик-01», № 07/2016)

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю