Кадровик01

Дизайнер людського тіла, куратор особистостей і адвокат з робо-етики — у Класифікаторі професій 2026 року

 • 15 серпня 2016
 • 344

У новому дослідженні Microsoft Surface і The Future Laboratory визначено список професій майбутнього, які зовсім скоро зможемо побачити і в нашому Класифікаторі професій

Час не стоїть на місці! Особливо це помітно на нових технічних винаходах та стрімкому їх застосуванні у реальному житті. Такі новації мають неабиякий вплив на ринок праці, що скоро потребуватиме нових кадрів для новітніх професій. Тож, які професії чекають на нас найближчого десятиліття?

 • Дизайнер віртуального середовища існування

Чимало експертів стверджує, що чим далі, тим більше часу людство витрачає на віртуальний світ. Для цього й потрібні будуть окремі фахівці з проектування віртуального світу.

 • Адвокат з робо-етики

Такі спеціалісти потрібні для того, щоб пояснювати певні рішення, які приймає власне сама техніка.

 • Оглядач цифрової культури

Не завжди нове технологічне впровадження одразу зрозуміле і просте у застосуванні. Незабаром розібратися з таким проблемками нам допомагатимуть своєрідні коментатори цифрової культури.

 • Біохакер-фрілансер

Згодом поряд з традиційною медициною розвиватиметься така наука як «біохакінг». В основі цієї науки — допомагати людському організму підвищувати продуктивність, розумові та фізичні здібності за допомогою різноманітних гаджетів.

 • Стратег побудови ідей для Інтернету речей

Підключення пристроїв до мереж згодом стане тенденцією минулого. Для цього будуть окремі спеціалісти, які створюватимуть нові взаємозв’язки між пристроями.

 • Творець космічних турів

Уявіть, незабаром ми матимемо змогу відпочивати не лише на гарячих тропічних островах, а й відправлятимемося у космічну подорож, яку не вагаючись нам організують фахівці з космічного туризму.

 • Інженери з відновлення природного середовища

Людська рука не оминає нічого. Зокрема, втручання зазнає і навколишнє середовище. Для того щоб максимально відтворювати традиційну природу і потрібні будуть спеціальні екосистеми.

 • Куратор особистостей

Нині за допомогою соцмереж ми фіксуємо ледь не кожен момент нашого життя. Але комунікації цьому не зупиняються. Невдовзі за допомогою спеціальний соціальних кураторів буде можливість фіксувати наші думки, мрії та спогади з можливістю переглядати їх.

 • Дизайнер людського тіла

Такі дизайнери потрібні для моделювання власного тіла або окремих його частин. 

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю