Кадровик01

Солдат ЗСУ після збільшення грошового забезпечення отримуватиме 7000 гривень

  • 28 січня 2016
  • 847

Міністерство оборони України надало роз’яснення щодо збільшення грошового забезпечення військовослужбовців

Міністерство оборони України надало роз’яснення щодо збільшення грошового забезпечення військовослужбовців.

Міноборони повідомило, що відповідно до ініціативи Президента України — Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України, підтриманої Урядом, з 01.01.2016 року відбулося суттєве збільшення грошового забезпечення військовослужбовців.

Також Міноборони надало порівняльну таблицю грошового забезпечення військовослужбовців до підвищення та з урахуванням підвищення:
 


 

Назва типової посади

За діючими нормами, грн.

З урахуванням підвищення, грн.

КОМАНДИР БРИГАДИ

полковник

6 501

16 000

КОМАНДИР БАТАЛЬЙОНУ підполковник

5 664

13 000

КОМАНДИР РОТИ

капітан

5 096

11 000

КОМАНДИР ВЗВОДУ

лейтенант

3 801

9 500

КОМАНДИР ВІДДІЛЕННЯ

мол. сержант

2 837

8 000

СТРІЛЕЦЬ

солдат

2 341

7 000

З метою впорядкування виплати винагороди військовослужбовцям за участь в антитерористичній операції, дотримання принципів соціальної справедливості в реалізації права кожного військовослужбовця незалежно від військового звання та займаної посади на матеріальне стимулювання за виконання завдань, пов’язаних з підвищеним ризиком для життя, відповідно до їх складності та тривалості, припинення випадків невиправданих виплат особовому складу, який перебуває в зоні проведення антитерористичної операції і виконує завдання небойового характеру, та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу» від 20.01.2016 № 18 Міністр оборони України підписав Наказ, яким встановлюються наступні виплати особовому складу:

  • військовослужбовцям, які несуть службу на лінії бойового зіткнення, виплачувати грошову винагороду за участь в АТО у сумі 4200 грн.;
  • в інших місцях дислокації в межах визначеної зони проведення воєнного конфлікту (антитерористичної операції) — 1200 грн.

Виплата винагороди зберігається на час безперервного перебування на стаціонарному лікуванні у закладах охорони здоров’я після отриманих під час безпосередньої участі у воєнних конфліктах чи АТО, інших заходах в умовах особливого періоду поранень (контузії, травми, каліцтва), психічних та поведінкових розладів.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю