Затверджено нову форму статистичного звіту

31 серпня 2016 2608
Форма державного статистичного спостереження «Звіт про заробітну плату за професіями окремих працівників» містить інформацію щодо рівня заробітної плати працівників за статтю, віком, освітою та професійними групами та подається роботодавцями один раз на чотири роки

Держстат наказом від 25.08.2016 № 152 затвердив нову форму статистичного звіту № 7-ПВ, який подають юридичні особи (відокремлені підрозділи юридичних осіб) до територіального органу Держстату один раз на чотири роки не пізніше 31 березня.

Інформаційне наповнення нової Форми № 7-ПВ суттєво не змінено. Форму доповнено інформацією про громадянство відібраних працівників (громадянин України, іноземець, особа без громадянства). Окрім того, в облікову кількість штатних працівників на 31 жовтня, з яких здійснюється відбір, не враховуватимуться ті, які не мали нарахувань із фонду оплати праці за жовтень, або були прийняті на підприємство після 21 жовтня.

Нова форма № 7-ПВ уводиться в дію з 01.01.2017. Одночасно втрачає чинність наказ Держкомстату «Про затвердження форми державного статистичного спостереження № 7-ПВ (один раз на чотири роки) «Звіт про заробітну плату за професіями окремих працівників» від 11.08.2011 № 207.

Ольга Савченко,
експерт MCFR: КадриПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Читачі запитують

Накази на підприємстві

Електронна книга для кадровика та секретаря

Читати


© Кадровик-01, 2017. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
Неее скачууу-єє-тьсяяя!

А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×
► пенсії підвищуються;

► скасовуються обмеження на виплату пенсій для працюючих пенсіонерів;

► збільшується страховий стаж для пенсійного забезпечення