Кадровик01

Затверджено нову форму статистичного звіту

  • 31 серпня 2016
  • 2609

Форма державного статистичного спостереження «Звіт про заробітну плату за професіями окремих працівників» містить інформацію щодо рівня заробітної плати працівників за статтю, віком, освітою та професійними групами та подається роботодавцями один раз на чотири роки

Держстат наказом від 25.08.2016 № 152 затвердив нову форму статистичного звіту № 7-ПВ, який подають юридичні особи (відокремлені підрозділи юридичних осіб) до територіального органу Держстату один раз на чотири роки не пізніше 31 березня.

Інформаційне наповнення нової Форми № 7-ПВ суттєво не змінено. Форму доповнено інформацією про громадянство відібраних працівників (громадянин України, іноземець, особа без громадянства). Окрім того, в облікову кількість штатних працівників на 31 жовтня, з яких здійснюється відбір, не враховуватимуться ті, які не мали нарахувань із фонду оплати праці за жовтень, або були прийняті на підприємство після 21 жовтня.

Нова форма № 7-ПВ уводиться в дію з 01.01.2017. Одночасно втрачає чинність наказ Держкомстату «Про затвердження форми державного статистичного спостереження № 7-ПВ (один раз на чотири роки) «Звіт про заробітну плату за професіями окремих працівників» від 11.08.2011 № 207.

Ольга Савченко,
експерт MCFR: Кадри

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю