text

Активуйте подарунковий доступ >

Кадровик01

Творча конкуренція: працевлаштування артистів — лише на конкурсних засадах

  • 31 серпня 2016
  • 239

Мінкультури наказом від 01.07.2016 № 497 затвердило нові Порядок формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури (далі — Порядок № 497) та Перелік посад художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури, заміщення яких здійснюється на конкурсній основі.

Підставою для проведення конкурсу є наказ керівника закладу культури. Інформація про проведення конкурсу оприлюднюється:

  • на сайті закладу культури та/або у засобах масової інформації;
  • на офіційному веб-сайті Мінкультури за зверненням закладу культури, що проводить конкурс.

Строк подання заяв та доданих до них документів для участі в конкурсі не може становити менше ніж 14 та більше ніж 30 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу.

Тривалість конкурсу не може перевищувати 30 календарних днів. Початком конкурсу вважається дата, на яку призначено засідання конкурсної комісії з розгляду заяв претендентів і доданих до них документів.

Конкурс не оголошується на посади, збережені за особами, які перебувають у відпустці по догляду за дитиною. До того ж поза конкурсом приймаються працівники відповідно до укладених трудових договорів для виконання роботи за сумісництвом.

Для проведення конкурсу створюватиметься конкурсна комісія у складі не менше 5 осіб. Кількість представників закладу культури, у якому проводитиметься конкурс, не має перевищувати 1/3 кількості членів конкурсної комісії. Також до складу конкурсної комісії обов’язково має входити представник профспілкової організації, а у разі його відсутності — представник трудового колективу.

Окрім того, до складу конкурсної комісії можуть залучатися представники органу управління, творчих спілок та інших громадських організацій, вищих навчальних закладів культури та мистецтва, художніх, наглядових та інших рад, фахівці в галузі культури (за згодою).

Порядком № 497 визначено вимоги щодо оголошення про проведення конкурсу, а також перелік документів, що подають претенденти, які бажають взяти участь у конкурсі.

Конкурс проводитиметься в два етапи, які за рішенням комісії можуть бути проведенні в один день. На першому етапі конкурсна комісія розглядатиме документи, подані претендентами на участь в конкурсі та прийматиме рішення про допуск претендентів до участі у другому етапі. На другому етапі конкурсна комісія ознайомлюватиметься з професійними даними учасників конкурсу, обговорюватиме кожну кандидатуру окремо і визначатиме переможців конкурсу. Рішення конкурсної комісії на другому етапі прийматиметься шляхом відкритого або таємного голосування. Форма голосування визначатиметься рішенням конкурсної комісії на засіданні.

Не пізніше трьох робочих днів після проведення конкурсу інформація про переможців конкурсу оприлюднюватиметься на веб-сайті закладу культури та офіційному веб-сайті Мінкультури.

Порядок № 497 набув чинності з 30.08.2016.

Ольга Савченко,
експерт MCFR: Кадри

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2018

Укладання та зразок трудового договору 2018

 Скачати шаблон