Кадровик01

Форму контракту з художнім та артистичним персоналом закладу культури — затверджено

  • 1 вересня 2016
  • 856

Керівники державних та комунальних закладів культури мають півроку, щоб укласти контакти з професійним творчим персоналом, які наразі перебувають у трудових відносинах з закладами культури

Наказом Мінкультури від 02.08.2016 № 624 затверджено форму контракту з професійними творчими працівниками (художнім та артистичним персоналом) державних та комунальних закладів культури (далі — контракт).

Нагадаємо, що Законом України від 28.01.2016 № 955-VIII (далі — Закон № 955) унесено зміни до Закону України «Про культуру» від 14.12.2010 № 2778-VI, згідно з якими запроваджено контрактну форму укладання трудових договорів з професійними, творчими працівниками, художнім та артистичним персоналом державних та комунальних театрів.

Окрім того, з працівниками художнього та артистичного персоналу, які перебувають у трудових відносинах з державними та комунальними закладами культури, протягом одного року з дня набрання чинності Законом № 955 (28.02.2016) має бути укладено контракт строком від одного до трьох років без проведення конкурсу.

Ольга Савченко,
експерт MCFR: Кадри

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю