text
Кадровик01

Матеріальне забезпечення за кошти Фонду соцстраху внутрішнім переселенцям призначається після підтвердження їх фактичного місця проживання

  • 5 вересня 2016
  • 201

Із 14.06.2016 ФСС призначає матеріальне забезпечення при підтвердженні структурними підрозділами з питань соціального захисту населення достовірної інформації про фактичне місце проживання/перебування внутрішньо переміщеної особи

Київське міське відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (далі — ФСС) нагадало, що робочими органами ФСС для призначення матеріального забезпечення за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, використовується Довідка про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції (Порядок надання матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, затверджений постановою правління ФСС від 26.12.2014 № 37; далі — Порядок № 37).

Із 14.06.2016 набула чинності постанова КМУ «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішнього переміщеним особам» від 08.06.2016 № 365, якою затверджено Порядок призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам та Порядок здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, за місцем їх фактичного проживання/перебування.

Отже, з 14.06.2016 при зверненні застрахованої особи за призначенням матеріального забезпечення відповідно до Порядку № 37 робочі органи ФСС призначають матеріальне забезпечення після підтвердження структурними підрозділами з питань соціального захисту населення достовірної інформації про фактичне місце проживання/перебування внутрішньо переміщеної особи, результати якої використовують при прийняті рішення при призначенні (відмові у призначенні) матеріального забезпечення.

За інформацією Київського міського відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Хочете першими дізнаватися про важливі кадрові новини?ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЯ НА ПОРТАЛІ. Це займе не більше 1 хв — натомість продовжете читання без перешкод.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І дочитати новини
×


Скачайте зразок трудового договору 2018

Укладання та зразок трудового договору 2018

 Скачати шаблон  

Мін’юст змінив правила діловодства

Із 27.07.2018 набули чинності зміни до Правил організації діловодства та архівного зберігання документів. Відтепер особові справи формуватимемо інакше. Читайте, що змінилось, та тримайте

Порівняльний перелік документів особової справи до та після 25.07.2018

 Скачати