Кадровик01

Переселенці мають право на допомогу по тимчасовій непрацездатності

  • 5 вересня 2016
  • 201

З 14.06.2016 Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності призначає матеріальне забезпечення внутрішньо переміщеним особами при підтвердженні структурними підрозділами з питань соціального захисту населення достовірної інформації про їх фактичне місце проживання/перебування.

Київське міське відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (далі — ФСС) нагадало, що робочими органами ФСС для призначення матеріального забезпечення за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, використовується Довідка про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції (Порядок надання матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, затверджений затверджено постановою правління ФСС від 26.12.2014 № 37 ; далі — Порядок № 37).

З 14.06.2016 набула чинності постанова КМУ «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішнього переміщеним особам» від 08.06.2016 № 365 , якою затверджено Порядок призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам та Порядок здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, за місцем їх фактичного проживання/перебування.

Отже, з 14.06.2016 при зверненні застрахованої особи за призначенням матеріального забезпечення відповідно до Порядку № 37 робочі органи ФСС призначають матеріальне забезпечення після підтвердження структурними підрозділами з питань соціального захисту населення достовірної інформації про фактичне місце проживання/

За інформацією Київського міського відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон