text

Активуйте подарунковий доступ >

Кадровик01

Учасники АТО матимуть змогу встановити причинний зв’язок інвалідності з участю в антитерористичній ситуації

  • 6 вересня 2016
  • 530

Уряд визначив перелік документів, на підставі яких установлюється причинний зв’язок інвалідності з пораненням, контузією або каліцтвом, одержаними під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення

Постановою КМУ від 31.08.2016 № 569 унесено зміни до постанови КМУ «Питання медико-соціальної експертизи» від 03.12.2009 № 1317 (далі — Постанова № 1317), згідно з якими причинний зв’язок інвалідності з пораненням, контузією або каліцтвом, одержаними під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, особам, зазначеним у пунктах 11-14 (крім військовослужбовців (резервістів, військовозобов’язаних) та осіб, зазначених у пункті 12 частини другої статті 7 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» від 22.10.1993 № 3551-XII), встановлюється на підставі:

  • медичних документів про звернення за медичною допомогою із зазначенням обставин одержання поранення, контузії, каліцтва;
  • документів, що підтверджують участь в антитерористичній операції.

Окрім того, поранення, контузії, каліцтва, одержані під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення включено в перелік причин інвалідності, визначених пунктом 26 Положення про порядок, умови та критерії встановлення інвалідності, затвердженого Постановою № 1317.

Нагадаємо: до внесення означених змін у довідках МСЕК причиною інвалідності визначалось загальне захворювання без зазначення причинного зв’язку із участю в АТО, що унеможливлювало встановлення такій особі статусу інваліда війни.

                                     

За інформацією Урядового порталу

Від редакції
Про гарантії працівникам, які виконують військовий обов’язок, — в ексклюзивній консультації

Гарантії працівникам, які виконують військовий обов’язок у 2014-2016 роках, і сумна доля компенсації середнього заробітку
(«Кадровик-01», № 02/2016)

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2018

Укладання та зразок трудового договору 2018

 Скачати шаблон