Скачайте зразок Графіка відпусток 2019 ⇓

Кадровик01

Викладачі технікумів та коледжів не матимуть посадового окладу старшого викладача

  • 9 вересня 2016
  • 2177

У цих навчальних закладах присвоєння атестаційною комісією звання «старший викладач» є винятково заохочувальним заходом

МОН у листі від 01.07.2016 № 1/11-8616 нагадало, що основним нормативним документом, яким установлюються та регулюються умови оплати праці педагогічних працівників навчальних закладів, зокрема, вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації, є Інструкція про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затверджена наказом МОН від 15.04.1993 № 102 (далі — Інструкція № 102).

За педагогічне звання «старший викладач» посадовий оклад (ставка заробітної плати) підвищується на 10% (підп. «д» п. 24 Інструкції № 102). Однак дія цієї норми не поширюється на викладачів вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації. У цих навчальних закладах присвоєння атестаційною комісією звання «старший викладач» є винятково заохочувальним заходом.

Окрім того, постановою КМУ «Про затвердження розмірів підвищення посадових окладів (ставок заробітної плати) та додаткової оплати за окремі види педагогічної діяльності у співвідношенні до тарифної ставки» від 20.04.2007 № 643 визначені розміри підвищень та доплат. Умови встановлення таких виплат визначають на підставі Інструкції № 102, до якої наказом МОН від 11.06.2007 № 471 внесені зміни саме в частині розмірів надбавок і доплат.

У зв’язку з цим МОН зауважило, що норма стосовно непідвищення у коледжах та технікумах посадових окладів викладачам, яким атестаційною комісією присвоєне педагогічне звання «старший викладач», залишається чинною.

Ольга Савченко,
експерт MCFR: Кадри

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2018

Укладання та зразок трудового договору 2018

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю