Викладачі технікумів та коледжів не матимуть посадового окладу старшого викладача

9 вересня 2016 1130
У цих навчальних закладах присвоєння атестаційною комісією звання «старший викладач» є винятково заохочувальним заходом

МОН у листі від 01.07.2016 № 1/11-8616 нагадало, що основним нормативним документом, яким установлюються та регулюються умови оплати праці педагогічних працівників навчальних закладів, зокрема, вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації, є Інструкція про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затверджена наказом МОН від 15.04.1993 № 102 (далі — Інструкція № 102).

За педагогічне звання «старший викладач» посадовий оклад (ставка заробітної плати) підвищується на 10% (підп. «д» п. 24 Інструкції № 102). Однак дія цієї норми не поширюється на викладачів вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації. У цих навчальних закладах присвоєння атестаційною комісією звання «старший викладач» є винятково заохочувальним заходом.

Окрім того, постановою КМУ «Про затвердження розмірів підвищення посадових окладів (ставок заробітної плати) та додаткової оплати за окремі види педагогічної діяльності у співвідношенні до тарифної ставки» від 20.04.2007 № 643 визначені розміри підвищень та доплат. Умови встановлення таких виплат визначають на підставі Інструкції № 102, до якої наказом МОН від 11.06.2007 № 471 внесені зміни саме в частині розмірів надбавок і доплат.

У зв’язку з цим МОН зауважило, що норма стосовно непідвищення у коледжах та технікумах посадових окладів викладачам, яким атестаційною комісією присвоєне педагогічне звання «старший викладач», залишається чинною.

Ольга Савченко,
експерт MCFR: КадриВаша персональна добірка.

  Підписка на новини

  Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

  Освітні заходи

  Освітні заходи

  Перевірте знання та здобудьте нові

  Взяти участь

  Інтернет-магазин

  Самое выгодное предложение

  Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

  Живе спілкування з редакцією


  Розсилка

  © Кадровик-01, 2017. Усі права захищено
  Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

  Свідоцтво про державну реєстрацію
  КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012

  
  • Ми в соцмережах
  Позбудьтеся цього надокучливо вікна раз і назавжди!

  Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

  Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів.  У мене є пароль
  нагадати
  Пароль надіслано на пошту
  Ввести
  Я тут вперше
  І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
  Введіть ел. пошту або логін
  Неправильний логін або пароль
  Неправильний пароль
  Введіть пароль
  ×

  Чекаю вас на безплатному вебінарі 2 серпня
  Перевірки роботодавців 2017: новий порядок