text

Активуйте подарунковий доступ >

Кадровик01

Помічник судді зможе тимчасово виконувати обов’язки додаткового помічника іншого судді

  • 19 вересня 2016
  • 1632

Аби судді могли розглядати справи у визначені терміни та в умовах збільшеного навантаження, їм дозволять мати додаткових помічників з числа тих, чиї судді подали у відставку, відсторонені від посади або перебувають у відпустках для догляду за дитиною

Члени Ради суддів України (далі — РСУ) на засіданні, що відбулося 15.09.2016, підтримали проект рішення «Про внесення змін до Положення про помічника судді суду загальної юрисдикції», в якому зазначається, що за тривалої відсутності судді (тривале відрядження, відсторонення судді від посади, відпустка у зв’язку з вагітністю та пологами, відпустка для догляду за дитиною тощо), а також у період з моменту припинення повноважень судді з відправлення правосуддя, або з моменту звільнення судді з займаної посади, помічник судді може тимчасово виконувати обов’язки додаткового помічника іншого судді, про що на підставі особистої заяви помічника судді та подання відповідного судді видається наказ керівника апарату суду.

Як зазначила Голова РСУ Валентина Сімоненко, таке рішення обумовлене нагальною необхідністю збереження у судовій системі досвідчених і висококваліфікованих юристів, якими є помічники суддів, а також забезпечення можливості працюючим законникам, навантаження яких збільшується, вчасно розглядати справи.

За інформацією Ради суддів України

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2018

Укладання та зразок трудового договору 2018

 Скачати шаблон