Активуйте подарунковий доступ >

Кадровик01

Як оплатити продовжений листок непрацездатності, якщо між ним і первинним є два дні перерви

  • 26 січня 2016
  • 1004

Подільська міжрайонна виконавча дирекція Київського міського відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності роз’яснила: як оплачувати листки непрацездатності застрахованій особі, оформлені, як продовження один одного, якщо між наданими листками непрацездатності є два дні перерви

Подільська міжрайонна виконавча дирекція Київського міського відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (далі — ФСС) роз’яснила: як оплачувати листки непрацездатності застрахованій особі, оформлені, як продовження один одного, якщо між наданими листками непрацездатності є два дні перерви.

ФСС розглянув порушене питання на прикладі: листок непрацездатності виданий з 09.11.2015 по 27.11.2015, як продовження листка непрацездатності, виданого з 28.10.2015 по 06.11.2015. Між виданими листками непрацездатності існує два дні перерви.

Враховуючи, що листки непрацездатності оплачуються в календарних днях, для їх правильного розрахунку та оплати, ФСС рекомендує звернутися до лікувального закладу для належного оформлення другого листка непрацездатності, а саме, в графі про порушення режиму потрібно вписати дні (у які пацієнт не з’явився на прийом до лікаря), які пропущені між листками непрацездатності (п. 3.5, 4.1 Інструкції про порядок заповнення листка непрацездатності, затвердженої наказом Міністерства охорони здоров’я, Міністерства праці та соціальної політики України, Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України від 03.11.2004 № 532/274/136-ос/1406). В такому випадку правомірним буде провести розрахунок та оплату листка непрацездатності, виданого з 09.11.2015, як продовження попереднього листка непрацездатності.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2018

Укладання та зразок трудового договору 2018

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю