text

Активуйте подарунковий доступ >

Кадровик01

Який посадовий оклад у старости села

  • 27 вересня 2016
  • 7124

Умови оплати праці посадових осіб об’єднаних територіальних громад визначаються за умовами оплати праці та схем посадових окладів керівних працівників і спеціалістів апарату міських рад та їх виконавчих комітетів

У селах, селищах, визначених за рішенням місцевої ради об’єднаної територіальної громади (далі — ОТГ), утвореної відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» від 05.02.2015 № 157-VIII, за винятком її адміністративного центру, обирається староста на строк повноважень місцевої ради (ст. 14-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 № 280/97-ВР).

Положенням про старосту, що затверджується сільською (селищною, міською) радою, визначено, що староста села є посадовою особою місцевого самоврядування села, яке перебуває у складі відповідної ОТГ.

Умови оплати праці посадових осіб ОТГ визначаються відповідним органом місцевого самоврядування, виходячи з умов оплати праці посадових осіб місцевого самоврядування та схем посадових окладів згідно з додатками 50 і 51 до постанови КМУ «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» від 09.03.2006 № 268.

Мінсоцполітики в листі від 26.08.2016 № 1182/13/84-16 зауважило, що умови оплати праці посадових осіб ОТГ мають визначатись за умовами оплати праці та схем посадових окладів керівних працівників і спеціалістів апарату міських (крім міст Києва та Севастополя) рад та їх виконавчих комітетів, департаментів, самостійних управлінь, відділів, виконавчих органів міських (крім міст Києва та Севастополя) рад.

Ольга Савченко,
експерт MCFR: Кадри

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2018

Укладання та зразок трудового договору 2018

 Скачати шаблон