Кадровик01

Нові умови підвищення кваліфікації держслужбовців за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування»

  • 4 жовтня 2016
  • 980

Особи, які вступили до вищих навчальних закладів до набрання чинності зазначених змін, продовжують навчання відповідно до спеціальностей галузі знань «Державне управління» або спеціальності «Публічне управління та адміністрування» галузі знань «Управління та адміністрування» і працевлаштовуються на умовах, чинних на сьогодні

КМУ постановою «Деякі питання реформування системи професійного навчання державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування» від 27.09.2016 № 674 (далі — Постанова № 674) уніс зміни до:

  • Порядку формування державного замовлення на підготовку і підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування та органів військового управління Збройних Сил, затвердженого постановою КМУ від 14.07.1999 № 1262 (далі — Порядок № 1262);
  • Порядку прийому на навчання за освітньо-професійною програмою підготовки магістрів за спеціальністю «Державна служба» галузі знань «Державне управління» та працевлаштування випускників, затвердженого постановою КМУ від 29.07.2009 № 789 (далі — Порядок № 789);
  • Положення про систему підготовки та підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування, затвердженого постановою КМУ від 07.07.2010 № 564;
  • постанови КМУ «Про затвердження положень про прийом, стажування в органах державної влади і органах місцевого самоврядування слухачів, працевлаштування випускників Національної академії державного управління при Президентові України, а також переліку органів державної влади, органів місцевого самоврядування, в яких проводиться у 2013-2018 роках стажування слухачів Національної академії» від 01.04.2013 № 255.

Окрім того, особи, які вступили до вищих навчальних закладів до набрання чинності Постановою № 674, продовжують навчання відповідно до спеціальностей галузі знань «Державне управління» або спеціальності «Публічне управління та адміністрування» галузі знань «Управління та адміністрування» і працевлаштовуються на умовах, що були визначені до набрання чинності Постановою № 674.

Також обмежується розмір стипендії слухачам, що навчаються за цими спеціальностями. Так, на час навчання за державним замовленням за денною формою встановлюється стипендія у розмірі середньої заробітної плати за останнім місцем роботи, але не більш як 2700 грн. на місяць з дня набрання чинності Законом України «Про державну службу» від 10.12.2015 № 889-VIII.

У 2017-2018 роках виконання держзамовлення на підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування Нацдержслужби здійснюватиметься навчальними закладами, що перебувають у сфері управління Мінекономрозвитку, Мінсоцполітики, ДФС, Мін’юсту, Мінекології, МЗС та Національної академії педагогічних наук, поза конкурсом.

Змінами до Порядку № 1262 визначено, що державним замовником на підвищення кваліфікації в залежності від спеціальності є Міноборони, МЗС, Нацдержслужба або НАЗК.

Змінами до Порядку № 789 установлено нові умови вступу за держзамовленням за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» галузі знань «Публічне управління та адміністрування» та відшкодування вартості навчання.

Ольга Савченко,
експерт MCFR: Кадри

Новий Закон «Про державну службу»: про найголовніше
(«Кадровик-01», № 01/2016)

Новий Закон про державну службу: сфера дії
(«Кадровик-01», № 02/2016)

Новий Закон про державну службу: класифікація посад
Присвоєння рангів державним службовцям: що нового?
(«Кадровик-01», № 03/2016)

Хто є хто в системі управління держслужбою
(«Кадровик-01», № 04/2016)

Керівник державної служби: правовий статус
Нормативно-правові акти, спрямовані на імплементацію Закону України «Про державну службу», станом на 1 травня 2016 року
(«Кадровик-01», № 05/2016)

Ведемо особові справи державних службовців за новим порядком
(«Кадровик-01», № 06/2016)

Роз’яснення щодо надання додаткових відпусток державним службовцям згідно з новим Законом про держслужбу
(«Кадровик-01», № 07/2016)

Служба управління персоналом у держорганах: нові засади організації
(«Кадровик-01», № 08/2016)

Служба управління персоналом у держорганах: повноваження
(«Кадровик-01», № 09/2016)

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон