Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Повноваження комісії із соціального страхування на підприємстві при призначенні матеріального забезпечення

  • 7 жовтня 2016
  • 896

Комісія (уповноважений) із соціального страхування, створена на підприємстві приймає рішення про призначення або відмову в призначенні матеріального забезпечення, перевіряє правильність видачі та заповнення «лікарняних», дотримання застрахованими особами режиму, визначеного лікарем на період тимчасової непрацездатності та має право звертатися за необхідності до ФСС щодо перевірки обгрунтованості видачі та продовження листків непрацездатності застрахованим особам

Київське міське відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (далі — ФСС) нагадав, що рішення про призначення матеріального забезпечення та надання соціальних послуг приймається комісією (уповноваженим) із соціального страхування (далі — Комісія), що створюється (обирається) на підприємстві, в установі, організації (ч. 3 ст. 30 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 № 1105-XIV).

Детально про створення та діяльність на підприємстві комісії із соціального страхування — у консультації «Комісія із соціального страхування на підприємстві»

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю