Біла сорочка у гардеробі жінки: з чим поєднувати для створення ділового образу

20 жовтня 2016
875
Середній бал: 5 із 5

Експертами у цьому питанні виступає журнал «Довідник секретаря та офіс-менеджера», який уже близько десяти років є головним навігатором, зокрема, з ділового етикету, іміджу та стилю.

Біла сорочка — універсальний предмет гардеробу. Її носять з джинсами і смокінгами, спідницями і брюками. Поширеною є думка про те, що чоловіча біла сорочка має бути у гардеробі кожної жінки. Але насправді це не так, оскільки вона буде широкою в плечах, довгою по спині та рукавах. Для більшості жінок біла чоловіча сорочка може виконувати роль кардигану, недбало накинутого на плечі. Але це не діловий образ.

Рекомендуємо обирати саме приталену сорочку із виточками на грудях і прямим відкладним коміром, зшитою з бавовняної тканини з додаванням еластану. Така модель оксфорд — є прототипом чоловічої сорочки.

При виборі сорочки особливу увагу варто звернути на її розмір. Якщо сорочка застебнута, і під час руху розходиться її полички, — вона замала.

Білу сорочку або блузу носять самостійно, одягаючи під жакет або джемпер. Модель оксфорд складе ідеальну пару з блейзером, а модель без коміра поєднується з жакетом в стилі Chanel. Щоб приталений варіант сорочки не виглядав нудно — загорніть рукава, розстебніть верхні гудзики і додайте помітний аксесуар, наприклад маленьку хустинку огорнуту навколо шиї. Самодостатньо виглядають сорочки і блузи складного, асиметричного крою або із заниженою проймою. Їх носять поверх, наприклад штанів, або заправляють.

Із білою сорочкою поєднуються різні аксесуари — великі кольє і намиста. Одягають їх під комірець поверх наглухо застебнутої сорочки або на шию під сорочку з розстебнутими верхніми гудзиками. Оригінально виглядають тонка атласна стрічка або шнурок, зав’язані бантом або вільним вузлом під коміром застебнутої сорочки. У розстебнутому варіанті виріз можна урізноманітнити вузьким довгим шовковим шарфом, огорнутим один раз навколо шиї.

logo