Кадровик01

Працівниці, яка змінила прізвище, видадуть ІD-паспорт

  • 9 листопада 2016
  • 1054

Паспорт-картка оформлюватиметься як перший паспорт з 14 років, а також особам, які змінили прізвище, втратили паспорт, або звертаються для вклеювання фотокартки по досягненню 25- та 45-ти річного віку. Утім, у деяких підрозділах ДМС тимчасово видаватиметься паспорт у формі книжки старого зразка

ДМС повідомило про запровадження оформлення ID-паспортів для дорослих громадян України. Утім, з метою уникнення ажіотажу навколо оформлення нових паспортів, КМУ прийнято рішення щодо оформлення паспорта-картки лише у певних випадках. Відповідно до нових правил, паспорт картка оформлюватиметься як перший паспорт з 14 років, а також особам, які змінили прізвище, втратили паспорт, або звертаються для вклеювання фотокартки по досягненню 25- та 45-ти річного віку.

Державна міграційна служба України планує через систему Prozorro закупити обладнання для оформлення паспортів нового зразка до кінця року та забезпечити ним всі підрозділи ДМС.

ДМС також зауважує, що законодавством не передбачено обов’язкової заміни паспорта. А тому всі раніше видані документи будуть чинними до завершення строку їх дії.

Добровільна (за бажанням) заміна документів тимчасово обмежена винятково з метою уникнення ажіотажу, великих черг та проявів корупції при наданні послуги.

Перший паспорт громадянина України видається безплатно, за заміну та відновлення документа необхідно сплатити адміністративний збір, розмір якого складає 279 грн. При цьому, місцеві громади наділені повноваженнями щодо часткового або повного звільнення від оплати вартості послуги для окремих категорій осіб. Окрім того, для оформлення паспорта-картки не потрібно подавати фотографії.

Серед важливих нововведень, які набули чинності з 01.10.2016, — нанесення на паспорт-картку номера облікової картки платника податків, а також електронного цифрового підпису.

За інформацією Державної міграційної служби України

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю