text

Активуйте подарунковий доступ >

Кадровик01

11-й номер професійного помічника «Кадровик-01» уже з вами!

  • 9 листопада 2016
  • 196

На календарі лише 9 листопада, а читачі е-журналу «Кадровик-01» уже можуть скористатися допомогою експертів. Просто відкрийте електронний журнал «Кадровик-01» № 11 за 2016 рік

Листопад у кадровій службі — час планування. З-поміж важливих завдань — підготовка графіка відпусток. Часто-густо до цього ставляться як до неминучої формальності, адже мало хто напевне знає, коли схоче відпочити наступного року. Відтак працівники йдуть у відпустки за заявами, а графік укривається пилом у справі, звідки його достають лише за перевірки інспектором з праці.

Майбутнє — це простір можливостей. Але прийдешнє має бути закладено у сьогоденні. Саме це називається планом. Пропонуємо зламати стереотип і спланувати сезон відпусток — 2017 так, аби графік відбивав реальний стан речей. Допоможуть у цьому настанови, наочні пам’ятки і застереження від журналу «Кадровик-01».

Кадровик-профі — це «людина-оркестр»: водночас ейчар і фахівець з документування, юрист і психолог, душа колективу і довірена особа директора. У кадровій роботі конче важливо дотримувати закону. Але не менш важливо цінувати і чути колег. Саме час нагадати керівництву про заохочення з нагоди Нового року. Ліпше — матеріальні. Увага і повага — з-поміж найдієвіших засобів мотивації персоналу.

І це далеко не всі цінні поради та настанови, які розміщені на шпальтах листопадового номера журналу «Кадровик-01». Тож, приємного вам читання ☺

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2018

Укладання та зразок трудового договору 2018

 Скачати шаблон