Кадровик01

Збільшено зарплату працівникам, що займаються призначенням різних видів соцдопомог

  • 22 листопада 2016
  • 2212

Уряд доручив головам адміністрацій забезпечити таким працівникам виплату надбавки у розмірі 50% до посадового окладу та рекомендував органам місцевого самоврядування встановити аналогічні надбавки

Постановою КМУ «Деякі питання оплати праці працівників структурних підрозділів з питань соціального захисту населення місцевих державних адміністрацій» від 09.11.2016 № 811 (далі — Постанова № 811) головам місцевих державних адміністрацій доручено забезпечити спрямування відповідних видатків структурним підрозділам з питань соціального захисту населення районних державних адміністрацій на виплату надбавки за виконання особливо важливої роботи у розмірі 50% посадового окладу працівникам зазначених підрозділів, які виконують функції з надання різних видів соціальної допомоги.

Окрім того, Постановою № 811 також рекомендовано органам місцевого самоврядування встановити працівникам структурних підрозділів з питань соціального захисту населення виконкомів міських і районних у містах (у разі їх утворення) рад надбавку за особливий характер роботи у розмірі 50% посадового окладу.

Ольга Савченко,
експерт MCFR: Кадри

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю