Кадровик01

Класифікатор професій для Збройних сил: синоптик, кондитер, кочегар та інші військові професії

  • 25 листопада 2016
  • 878

Перелік професійних назв робіт працівників ЗСУ застосовуватиметься для встановлення єдиних у ЗСУ професійних назв робіт працівників, а також забезпечення автоматизованої обробки інформації щодо обліку працівників

Наказом Міноборони від 19.10.2016 № 543 затверджено:

  • перелік професійних назв робіт працівників Збройних Сил України (далі — Перелік робіт № 543);
  • перелік облікових спеціальностей працівників Збройних Сил України (далі — Перелік спеціальностей № 543).

Перелік робіт № 543 поділено на 9 розділів за професіями, із зазначенням коду рівня освіти (кваліфікації) для кожної професійної назви. До того ж, наявність у Переліку робіт № 543 тієї чи іншої посади не є обов’язковою умовою для включення її до штату (штатного розпису). Включення посад до штату (штатного розпису) здійснюватиметься відповідно до діючих нормативів і за умови, що вони зазначені у Переліку робіт № 543 та передбачені за схемами посадових окладів (ставок заробітної плати) працівників, затвердженими наказами Міноборони.

Окрім того, Міноборони рекомендує у штатах, штатних розписах та інших документах назви посад писати в найбільш уживаній формі («медична сестра», «спеціальний кореспондент», а не «сестра медична», «кореспондент спеціальний», як зазначено в Переліку спеціальностей № 543).

Перелік спеціальностей № 543 визначає облікові спеціальності працівників ЗСУ та відповідність Переліку спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців у вищих навчальних закладах за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста, бакалавра, спеціаліста і магістра, Переліку галузей знань і спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти.

Ольга Савченко,
експерт MCFR: Кадри

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю