Кадровик01

Нацдержслужба змінила форму квартального звіту КСДС

  • 9 грудня 2016
  • 2047

Підставою для складання Звіту за формою КСДС є дані первинного обліку державних службовців та інших працівників державних органів за календарний рік станом на 1 число місяця, наступного за звітним періодом, — накази (розпорядження) про призначення на посаду та звільнення з посади

Наказом Нацдержслужби від 21.10.2016 № 223 затверджено форму звітності КСДС (квартальна) «Звіт про кількісний склад державних службовців» (далі — звіт за формою КСДС) та Інструкцію щодо її заповнення.

Звіт за формою КСДС складають щокварталу станом на 1 число місяця, наступного за звітним періодом, за кожний квартал окремо державні органи, установи та організації (далі — державні органи), а саме:

  • апарати державних органів та органів судової влади;
  • територіальні органи державних органів (далі — територіальні органи);
  • Рада міністрів АРК, обласні державні адміністрації, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації (апарати та структурні підрозділи);
  • районні, районні у містах Києві та Севастополі державні адміністрації (апарати та структурні підрозділи).

Звіт за формою КСДС має два розділи:

  • кількісний склад державного органу. В порівнянні з попередньою формою цей розділ значно розширено, зокрема, додано інформацію про фактичну чисельність державних службовців та інформацію про штатні посади (у т. ч. і вакантні) недержавної служби;
  • кількість призначених та звільнених державних службовців, в якому зазначається кількість призначених державних службовців (за результатом конкурсу або за переведенням) та кількість звільнених державних службовців без уточнення підстав звільнення. Цей розділ фактично об’єднав два розділи попереднього звіту за формою КСДС.

Ще одною новелою є те, що звіт за формою КСДС подаватимуть до Нацдержслужби виключно в електронному вигляді з використанням встановленого ідентифікатора (логін та пароль) через веб-портал Нацдержслужби за адресою. Утім, на веб-портал Нацдержслужби подаватимуть звіт Рада міністрів АРК, обласні державні адміністрації, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації та державні органи вищого рівня, перед якими спочатку звітуватимуть районні, районні у містах Києві та Севастополі державні адміністрації та територіальні органи.

Ольга Савченко,
експерт MCFR: Кадри

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон