Скачайте зразок Графіка відпусток 2019 ⇓

Кадровик01

Останній цьогорічний номер «Кадровика-01» готовий дивувати!

  • 12 грудня 2016
  • 269

Зима лише набирає обертів, проте добігають кінця і календарний, і робочий рік. Ось і завершили черговий робочий цикл експерти професійного помічника «Кадровик-01», 12-й номер якого вже побачив світ.

Наприкінці року справ у кадровика чимало. Підбити підсумки року — робочого загалом і діловодного зокрема, закрити підсумковими записами журнали реєстрації і номенклатуру справ, підготувати нові облікові форми, спланувати роботу з персоналом на перспективу, прикрасити ялинку вдома і в кабінеті... І відтак в піднесеному настрої збиратися на бал, даруйте, на корпоратив!

Щоб якомога легше справитися з усіма грудневими клопотами та швидше завершити усі цьогорічні справи, ми підготували для вас низку консультацій, які неодмінно у цьому допоможуть. Серед них, зокрема:

та багато інших статей.

За традицією у 12-му номері подано Тематичний покажчик матеріалів журналу «Кадровик-01», опублікованих у 2016 році. Тому неодмінно скористайтеся ним та перевірте, чи не пропустили ви щось корисне упродовж року.

«Кадровик-01» — це більше, ніж просто журнал. У новому році на читачів чекають нові безплатні вебінари з нагальних тем кадрової практики. Є ще одна неймовірна новина. Вже в січні ваша телефонна Гаряча Лінія Кадровика працюватиме в режимі 24/7. Цілодобово. Сім днів на тиждень.

А ще ми написали для вас нову електронну книжку про вічні цінності. Тобто, про трудові книжки. Незабаром відкриємо…

З теплом та любов’ю ваш «Кадровик-01»

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2018

Укладання та зразок трудового договору 2018

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю