Скасування професійної назви роботи «начальник штабу цивільної оборони»

19 січня 2016 3171
Міністерство охорони здоров’я України в листі від 21.12.2015 № 10.03.67/39947 пояснило, що скасування професійної назви роботи «начальник штабу цивільної оборони» обумовлене змінами до Національного класифікатора України ДК 003:2010

Міністерство охорони здоров’я України нагадало, що наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 02.09.2015 № 1084 внесено зміни до Національного класифікатора України ДК 003:2010 (далі — класифікатор), зокрема, скасовано професійну назву роботи «начальник штабу цивільної оборони» з кодом 1210.1 (професійне угрупування «Керівники підприємств, установ та організацій»), натомість професійну назву роботи «фахівець з цивільної оборони» з кодом 2149.2 (професійне угрупування «Професіонали, інженери» (інші галузі інженерної справи) замінено на назву роботи «фахівець з питань цивільного захисту».

З огляду на вказане у штатних розписах закладів охорони здоров’я необхідно посади «начальник штабу цивільної оборони» та «інженер штабу цивільної оборони» замінити на посаду «фахівець з питань цивільного захисту».

Посадовий оклад фахівця з питань цивільного захисту визначається за підпунктом 3 пункту 2.2.21 спільного наказу Міністерства соціальної політики України і Міністерства охорони здоров’я України від 05.10.2005 № 308/519 «Про впорядкування умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення».

Працівники, які мають достатній практичний досвід та успішно виконують у повному обсязі покладені на них завдання та обов’язки, можуть бути призначені на посади провідних фахівців з питань цивільного захисту зі встановленням їм посадового окладу за 10 тарифним розрядом єдиної тарифної сітки (наказ Міністерства праці та соціальної політики України від 29.12.2004 № 336).Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Читачі запитують

Накази на підприємстві

Електронна книга для кадровика та секретаря

Читати


© Кадровик-01, 2017. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
Неее скачууу-єє-тьсяяя!

А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×
► пенсії підвищуються;

► скасовуються обмеження на виплату пенсій для працюючих пенсіонерів;

► збільшується страховий стаж для пенсійного забезпечення