ФСС роз’яснив порядок подання заяви-розрахунку про нараховані застрахованим особам суми матеріального забезпечення

15 грудня 2016 213
Виконавчою дирекцією Фонду соцстраху запропоновано робочим органам відділень Фонду рекомендувати страхувальникам подавати зазначені заяви-розрахунки як в паперовому, так і в електронному вигляді

Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (далі — ФСС) в листі від 21.11.2016 № 2.4-16-2036 нагадав, що порядок фінансування страхувальників для надання застрахованим особам матеріального забезпечення за рахунок коштів ФСС затверджено постановою правління ФСС від 22.12.2010 № 26.

Підставою для фінансування страхувальників-роботодавців робочими органами ФСС є оформлена за встановленим зразком заява-розрахунок, що містить інформацію про нараховані застрахованим особам суми матеріального забезпечення за їх видами.

При опрацюванні заяви-розрахунку робочі органи ФСС перевіряють правильність заповнення реквізитів, наявність даних про страхувальника в Державному реєстрі загальнообов’язкового державного соціального страхування, дані про сплату ним єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

На підставі заяв-розрахунків страхувальників робочі органи відділення ФСС формують зведені заявки та передають їх до виконавчих дирекцій відділень ФСС, а ті, у свою чергу, після узагальнення інформації передають її до Виконавчої дирекції ФСС для отримання фінансування.

Робочі органи ФСС здійснюють фінансування страхувальників-роботодавців протягом 10 робочих днів після надходження заяви.

З метою оперативного опрацювання заяв-розрахунків страхувальників-роботодавців Виконавчою дирекцією ФСС в листі від 04.03.2011 № 01-16-387 запропоновано робочим органам відділень ФСС рекомендувати страхувальникам подавати зазначені заяви-розрахунки як в паперовому, так і в електронному вигляді.

 

Ольга Савченко,
експерт MCFR: КадриВаша персональна добірка.

  Підписка на новини

  Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

  Освітні заходи

  Освітні заходи

  Перевірте знання та здобудьте нові

  Взяти участь

  Інтернет-магазин

  Самое выгодное предложение

  Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

  Живе спілкування з редакцією


  Розсилка

  © Кадровик-01, 2017. Усі права захищено
  Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

  Свідоцтво про державну реєстрацію
  КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012

  
  • Ми в соцмережах
  Позбудьтеся цього надокучливо вікна раз і назавжди!

  Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

  Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів.  У мене є пароль
  нагадати
  Пароль надіслано на пошту
  Ввести
  Я тут вперше
  І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
  Введіть ел. пошту або логін
  Неправильний логін або пароль
  Неправильний пароль
  Введіть пароль
  ×

  Чекаю вас на безплатному вебінарі 2 серпня
  Перевірки роботодавців 2017: новий порядок