Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Агрономи-інспектори повинні підвищувати кваліфікацію — наказ Мінагрополітики

  • 10 січня 2017
  • 204

Підсумковий контроль результатів навчання, перевірки рівня теоретичних знань та практичних умінь і навичок здійснюватиме Мінагрополітики

Наказом Мінагрополітики від 06.10.2016 № 362 затверджено Порядок підвищення кваліфікації аудиторів із сертифікації (агрономів-інспекторів) (далі — Порядок № 362), який поширюється на фізичних осіб, які здійснюють свою діяльність як аудитори із сертифікації (агрономи-інспектори) у сфері насінництва та розсадництва відповідно до Закону України «Про насіння і садивний матеріал» від 26.12.2002 № 411-IV.

Порядком № 362 передбачено, що аудитори із сертифікації (агрономи-інспектори) зобов’язані будуть не рідше одного разу на три роки підвищувати свою кваліфікацію за такими видами:

  • самостійне навчання (самоосвіта); 
  • навчання за професійними програмами підвищення кваліфікації;
  • навчання за програмами тематичних короткострокових семінарів.

Організація навчань за професійними програмами підвищення кваліфікації та за програмами тематичних короткострокових семінарів здійснюватиметься Мінагрополітики. За дорученням Мінагрополітики проводити навчання зможуть підприємства, установи, організації, що входять до сфери його управління, які в свою чергу залучатимуть представників вищих навчальних закладів, наукових установ, інших державних органів, громадських і професійних об’єднань тощо (за згодою).

Аудитори із сертифікації (агрономи-інспектори) матимуть право вільно обирати види підвищення своєї кваліфікації, брати участь у будь-яких заходах з підвищення кваліфікації, що проводитимуться у сфері насінництва та розсадництва та зобов’язані будуть отримати не менше ніж 100 залікових балів протягом трирічного періоду оцінювання.

З метою оцінки результатів навчання, перевірки рівня теоретичних знань та практичних умінь і навичок застосовуватиметься підсумковий контроль, що здійснюватиме Мінагрополітики шляхом складання підсумкового заліку. У разі успішного складання заліку Мінагрополітики видаватиме відповідне свідоцтво про підвищення кваліфікації.

Ольга Савченко

експерт MCFR: Кадри

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю