Агрономи-інспектори повинні підвищувати кваліфікацію — наказ Мінагрополітики

10 січня 2017 196
Підсумковий контроль результатів навчання, перевірки рівня теоретичних знань та практичних умінь і навичок здійснюватиме Мінагрополітики

Наказом Мінагрополітики від 06.10.2016 № 362 затверджено Порядок підвищення кваліфікації аудиторів із сертифікації (агрономів-інспекторів) (далі — Порядок № 362), який поширюється на фізичних осіб, які здійснюють свою діяльність як аудитори із сертифікації (агрономи-інспектори) у сфері насінництва та розсадництва відповідно до Закону України «Про насіння і садивний матеріал» від 26.12.2002 № 411-IV.

Порядком № 362 передбачено, що аудитори із сертифікації (агрономи-інспектори) зобов’язані будуть не рідше одного разу на три роки підвищувати свою кваліфікацію за такими видами:

  • самостійне навчання (самоосвіта); 
  • навчання за професійними програмами підвищення кваліфікації;
  • навчання за програмами тематичних короткострокових семінарів.

Організація навчань за професійними програмами підвищення кваліфікації та за програмами тематичних короткострокових семінарів здійснюватиметься Мінагрополітики. За дорученням Мінагрополітики проводити навчання зможуть підприємства, установи, організації, що входять до сфери його управління, які в свою чергу залучатимуть представників вищих навчальних закладів, наукових установ, інших державних органів, громадських і професійних об’єднань тощо (за згодою).

Аудитори із сертифікації (агрономи-інспектори) матимуть право вільно обирати види підвищення своєї кваліфікації, брати участь у будь-яких заходах з підвищення кваліфікації, що проводитимуться у сфері насінництва та розсадництва та зобов’язані будуть отримати не менше ніж 100 залікових балів протягом трирічного періоду оцінювання.

З метою оцінки результатів навчання, перевірки рівня теоретичних знань та практичних умінь і навичок застосовуватиметься підсумковий контроль, що здійснюватиме Мінагрополітики шляхом складання підсумкового заліку. У разі успішного складання заліку Мінагрополітики видаватиме відповідне свідоцтво про підвищення кваліфікації.

Ольга Савченко

експерт MCFR: КадриПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Накази на підприємстві

Електронна книга для кадровика та секретаря

Читати


© Кадровик-01, 2017. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
Неее скачууу-єє-тьсяяя!

А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×
► пенсії підвищуються;

► скасовуються обмеження на виплату пенсій для працюючих пенсіонерів;

► збільшується страховий стаж для пенсійного забезпечення