Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Виникли запитання при заповненні е-декларації — телефонуйте на гарячу лінію

  • 25 січня 2017
  • 3532

Цілодобова інтерактивна голосова допомога запроваджена для технічної підтримки Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Національне агентство з питань запобігання корупції (далі — НАЗК) повідомило, що на запитання, пов’язані із заповненням е-декларацій, можна отримати відповіді за номером телефону: (+38 044) 200 06 94.

Інтерактивним меню телефонної лінії передбачено, що на першому етапі користувач, який зателефонував на лінію підтримки, обиратиме: технічного характеру його питання чи щодо заповнення декларації. В подальшому меню відкриватиме низку напрямків, які надають користувачеві можливість дізнатися саме про те, що цікавить. Серед цих напрямків:

  • порядок реєстрації на порталі та подачі декларації;
  • порядок зміни цифрового підпису, авторизація з використанням захищеного носія.

Також користувачам надаватимуться рекомендації, що робити, якщо невірно зазначена електронна адреса або не надходить лист-підтвердження авторизації. Для вирішення інших питань є можливість зв’язатися з оператором у робочий час, з 9:00 до 18:00.

Окрім того НАЗК нагадує, що до 01.04.2017 електронні декларації мають заповнити особи, які відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 № 1700-VII (далі — Закон № 1700) займають відповідальне та особливо відповідальне становище, а також особи, які для цілей Закону № 1700 є або прирівнюються до осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

За інформацією Національного агентства з питань запобігання корупції

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю