Штраф у 320 тис. грн накладено в Івано-Франківську

21 лютого 2017 4096
Перші звістки про накладення нових штрафів доходять із Прикарпаття. Планова перевірка Держпраці виявила понад три десятка неоформлених працівників. Роботодавець перешкоджав перевірці. Результат — доведеться сплатити штраф у розмірі 320 тис. грн

Інспектори Управління Держпраці в Івано-Франківській області провели планову перевірка ТОВ «Технобуд-Сервіс» щодо дотримання законодавства про працю та з питань охорони праці.

Інспектори встановили, що в порушення вимог статті 24 КЗпП трудові відносини з усіма працівниками товариства не були належним чином оформлені: на вимогу інспекторів не надано для перевірки ані трудових договорів, ані наказів про прийняття на роботу.

Державна фіскальна служба в порядку обміну інформацією повідомила, що у 2016 році в товаристві працювало 16 осіб за трудовими договорами і 37 осіб — за договорами цивільно-правового характеру.

Інспекторами Управління складено акт про перешкоджання контролюючому органу у проведенні перевірки.

Відповідно до статті 265 КЗпП за недопущення до проведення перевірки з питань оформлення трудових відносин юридичні особи несуть відповідальність у вигляді штрафу у стократному розмірі мінімальної заробітної плати — 320 тис. грн.

Управлінням Держпраці в Івано-Франківській області складено протокол про адміністративне правопорушення за статтею 188-6 КУпАП.

За інформацією Міністерства соціальної політики України та Державної служби України з питань праціПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


© Кадровик-01, 2017. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
Якщо я скачаю файл без реєстрації, чи стану я Піратом?

Ми б на Вашому місці так не ризикували!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І продовжуйте скачування!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль