Скачайте зразок Графіка відпусток 2019 ⇓

Кадровик01

Штраф у 320 тис. грн накладено в Івано-Франківську

  • 21 лютого 2017
  • 4108

Перші звістки про накладення нових штрафів доходять із Прикарпаття. Планова перевірка Держпраці виявила понад три десятка неоформлених працівників. Роботодавець перешкоджав перевірці. Результат — доведеться сплатити штраф у розмірі 320 тис. грн

Інспектори Управління Держпраці в Івано-Франківській області провели планову перевірка ТОВ «Технобуд-Сервіс» щодо дотримання законодавства про працю та з питань охорони праці.

Інспектори встановили, що в порушення вимог статті 24 КЗпП трудові відносини з усіма працівниками товариства не були належним чином оформлені: на вимогу інспекторів не надано для перевірки ані трудових договорів, ані наказів про прийняття на роботу.

Державна фіскальна служба в порядку обміну інформацією повідомила, що у 2016 році в товаристві працювало 16 осіб за трудовими договорами і 37 осіб — за договорами цивільно-правового характеру.

Інспекторами Управління складено акт про перешкоджання контролюючому органу у проведенні перевірки.

Відповідно до статті 265 КЗпП за недопущення до проведення перевірки з питань оформлення трудових відносин юридичні особи несуть відповідальність у вигляді штрафу у стократному розмірі мінімальної заробітної плати — 320 тис. грн.

Управлінням Держпраці в Івано-Франківській області складено протокол про адміністративне правопорушення за статтею 188-6 КУпАП.

За інформацією Міністерства соціальної політики України та Державної служби України з питань праці

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2018

Укладання та зразок трудового договору 2018

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю