Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Оновлено довідник кваліфікаційних характеристик для спортсменів

  • 24 лютого 2017
  • 514

Одночасно втратив чинність наказ Державного комітету України з питань фізичної культури і спорту «Про затвердження «Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників, Випуск 85 «Спортивна діяльність» від 17.10.2002 № 2264

Наказом Мінмолодьспорту від 28.10.2016 № 4080 затверджено Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту, Випуск 85 «Спортивна діяльність» (далі — Довідник), який містить кваліфікаційні характеристики, що можуть служити основою при розробленні посадових інструкцій працівників сфери фізичної культури і спорту.

Довідник є документом, який містить типові кваліфікаційні характеристики посад працівників цієї сфери та встановлює вимоги до змісту професійної діяльності та кваліфікації працівників. Причому особи, які не мають відповідної освіти або стажу роботи, встановленого кваліфікаційними вимогами, але мають достатній практичний досвід і успішно виконують у повному обсязі покладені на них завдання та обов’язки, можуть бути, як виняток, залишені на займаній посаді або призначені на відповідні посади за рішенням керівника. Особи, що не мають вищої освіти за напрямом фізичне виховання і спорт та працюють зі спортсменами з інтелектуальних видів спорту та видів спорту, у яких використовуються плавальні засоби, що є спортивними суднами, спортивні автомобілі, спортивні мотоцикли, спортивні літальні апарати, можуть мати вищу освіту за іншим напрямом.

Як і за загальними правилами, назви професій можуть бути розширені за допомогою похідних слів «заступник», «помічник», «віце-» або термінами та словами, які уточнюють місце роботи, виконувані роботи, сферу діяльності за умови дотримання лаконічності викладення. Завдання, обов’язки, знання та кваліфікаційні вимоги цих працівників під час розроблення посадових інструкцій визначаються на основі кваліфікаційної характеристики відповідної базової професії.

Довідний містить розділи:

  • керівники (виконавчий директор федерації виду спорту, генеральний секретар федерації виду спорту, голова клубу (спортивного), головний тренер команди (збірної, клубної), державний тренер з виду спорту (збірної), директор (інший керівник) підприємства, установи, організації фізкультурно-спортивної спрямованості, директор комплексу (оздоровчого, спортивного, туристського), директор навчального (навчально-тренувального центру), завідувач спортивної споруди тощо);
  • професіонали (акомпаніатор, інженер-технолог (хімічні технології з виготовлення штучного льоду, методист з фізичної культури, психолог у закладах сфери фізичної культури і спорту);
  • фахівці (відповідальний секретар федерації виду спорту, інструктор з фізкультури, інструктор-методист з альпінізму, інструктор-методист з виробничої гімнастики, масажист спортивний, спортсмен-інструктор, суддя з виду спорту, тренер з виду спорту (федерації, збірної чи клубної команди, спортивної школи і т. і.) тощо).

Новий довідник застосовується з 01.01.2017.

Ольга Догадіна,
експерт MCFR: Кадри

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю