Скачайте зразок Графіка відпусток 2019 ⇓

Кадровик01

За безоплатне стажування — 88 тис. грн штрафу на ФОП-роботодавця

  • 24 лютого 2017
  • 9697

Щоб не потрапити на слизьке, вчимося на чужих помилках… У Хмельницькій області оштрафовано підприємця за неповідомлення ДФС і підміну випробування безоплатним стажуванням. У пошуках справедливості ФОП подався до суду. Суд підтвердив, що роботодавець заслужив на кару.

Реагуючи на «сигнал» Управління праці та соціального захисту населення інспектори з питань праці Управління Держпраці у Хмельницькій області на провели позапланову перевірку одного з ФОП-роботодавців у сфері торгівлі.

У ході перевірки інспектори встановили, що ФОП не дотримав вимог трудового законодавства: допущено до виконання робіт двох працівників, з якими не укладено трудового договору, про прийняття їх на роботу не повідомлено територіальний орган ДФС, чим порушено вимоги частини 3 статті 24 КЗпП. Підприємець не надав перевіряльникам ані табелів обліку робочого часу, ані відомостей про нарахування заробітної плати та виплати її працівникам. Свої дії ФОП пояснив тим, що продавці в його магазині проходять стажування без заробітної плати з випробувальним терміном.

За такі правопорушення передбачено штраф у 30-кратному розмірі мінімальної заробітної плати за кожного неоформленого працівника (абз. 2 ч. 2 ст. 265 КЗпП) та у розмірі однієї мінімальної заробітної плати за порушення інших вимог трудового законодавства (абзац 7 ч. 2 ст. 265 КЗпП). Сумарно на ФОП накладено штраф у 88 тис. 450 грн.

ФОП не погодився зі штрафом і звернувся до суду. Але Постановою Хмельницького окружного адміністративного суду визнано правомірність дій Управління Держпраці у Хмельницькій області та залишено без змін постанови про накладання штрафу. У задоволені позову щодо порушення прав та протиправних дій посадових осіб Держпраці ФОП відмовили.

За матеріалами судового розгляду, суд дійшов висновку, що відповідач (управління) діяв в межах закону при винесенні оскаржуваних постанов, а позивач (ФОП) не довів позовні вимоги, що підтверджено доказами, які перевірено судом.

З метою перевірки відповідності працівника роботі, яка йому доручається, керівником може встановлюватись випробування. Відповідно до статті 26 КЗпП, умова про випробування застерігається в наказі про прийняття працівника на роботу. У період випробування на працівників поширюються всі вимоги законодавства про працю.

Безоплатне стажування взагалі не передбачено законом. Про стажування йдеться лише в контексті студентів чи безробітних, але і його оплачують.

Відповідно до ст. 29 Закону України «Про зайнятість населення» право проходити стажування за професією (спеціальністю) на підприємствах, в установах та організаціях незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання, на умовах, визначених договором про стажування у вільний від навчання час мають студенти вищих та учні професійно-технічних навчальних закладів, що здобули професію (кваліфікацію) за освітньо-кваліфікаційним рівнем «кваліфікований робітник», «молодший спеціаліст», «бакалавр», «спеціаліст» та продовжують навчатися на наступному освітньо-кваліфікаційному рівні, за якою здобувається освіта. Запис про проходження стажування роботодавець вносить до трудової книжки.

Окрім того, громадяни, які мають офіційний статус безробітного можуть проходити стажування — професійне навчання працівників на виробництві, на тому чи іншому підприємстві, після закінчення якого, підприємство зобов’язується працевлаштувати такого працівника. У всіх інших випадках — роботодавець зобов’язаний оформити працівника на роботу у встановленому порядку — з першого дня виконання ним трудової функції.

Нині постанова Хмельницького окружного адміністративного суду набрала законної сили в порядку статті 254 Кодексу адміністративного судочинства України.

За матеріалами Управління Держпраці в Хмельницькій області

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2018

Укладання та зразок трудового договору 2018

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю