Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

У 2017 році 8 березня — ще святковий день

  • 28 лютого 2017
  • 8773

Цілком ймовірно, що наступного року замість 8 березня святкуватимемо 9 березня – Шевченківський день. Але цьогоріч жінок ще вітатимуть. Український інститут національної пам’яті, що запропонував вилучити Міжнародний жіночий день з числа святкових, ще працює над законопроектом щодо нового календаря державних свят.

Пропозиції Українського інституту національної пам’яті (далі — Інститут) щодо нового календаря державних свят винесено на громадське обговорення, яке проводиться до 01.03.2017.

Як повідомив Володимир В’ятрович, голова Інституту: «Ми врахуємо раціональні та розумні пропозиції та конструктивну критику і до початку травня запропонуємо парламенту компромісний виважений проект». 

Тож, чекаємо на законопроект від Інституту та святкуємо 8 березня — Міжнародний жіночий день, який є одним з 11 святкових та неробочих днів, визначених статтею 73 Кодексу законів про працю України.

До речі, ініціатори змін до КЗпП пропонують також:

  • спираючись на загальноєвропейську традицію, відмовитись від перенесення на понеділок святкового дня, якщо він припадає на суботу чи неділю. Виняток становитимуть Різдво та Великдень;
  • кількість святкових вихідних днів змінити з 11 (за умови існуючого переносу вихідних може зростати до 20) до 9: замість вихідного дня 8 березня встановити державне свято і вихідний Шевченківський день (9 березня). Замість 1–2 травня – запровадити у другу п’ятницю вересня День сім’ї як вихідний день. Вихідний день 9 травня – День перемоги на нацизмом у Другій світовій війні (це свято залишається державним) перемістити на 8 травня – День пам’яті та примирення.

Ольга Догадіна,
експерт MCFR: Кадри

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю