Найкращий подарунок від компанії на 8 березня: про що мріють жінки

2 березня 2017
1199
Середній бал: 5 із 5

Прагнете зробити колегам-жінкам подарунок до свята 8 березня, що справді запам’ятається? Не покладайтеся на чоловіків у виборі презенту. Вони навіть не уявляють, що сподобається жінці.

Ми допоможемо добрати правильний подарунок. Більшість компаній, обравши колись формат привітання і тип подарунка, повторюють їх із року в рік. Який подарунок припаде до душі усім працівницям?

Лайфхаки для керівника і менеджера з персоналу:

  1. Не ігноруйте свято. Майже 60% працівниць ображаються, якщо компанія не вітає їх з 8 Березня. А ображені працівники — нелояльні.
  2. Добирайте подарунок. Не ставтеся до цього байдуже. Лише 19% жінок задоволені тим, як компанія вітає їх зі святом. Незадоволені працівники працюють гірше і частіше шукають нову роботу.
  3. Не покладайтеся на думку чоловіків. Третина з них не уявляють, які подарунки до вподоби жінкам. А значення деяких знаків уваги взагалі перебільшують.
  4. Обирайте для співробітниць подарунки, яких вони справді жадають.

Чого ж жадають жінки на 8 березня?

Більшість жінок зрадіє подарунковому сертифікату магазину парфумерії чи салону краси.

Квіти і цукерки 8 Березня — це неодмінна складова привітання, а не привітання цілковито.

Хороші варіанти презентів — квитки до театру, фотосесія, виклик перукаря до офісу (зачіски, звісно, за рахунок роботодавця).

Порадують найчарівнішу половину людства 8 Березня 2017 року (можливо, востаннє, якщо згадати резонансні ініціативи щодо скасування свята) святково прикрашений офіс, святкове чаювання із солодощами, емоційне привітання від керівництва, електронна анімаційна листівка, зроблена колегами-чоловіками. Але все це — на додачу до основного подарунка. Бо ми того варті…

logo