Змінено умови присвоєння вчених звань науковим та науково-педагогічним працівникам

3 березня 2017 2249
Уточнено вимоги до стажу роботи для наукових працівників, які займаються науково-педагогічною діяльністю, необхідного для присвоєння вченого звання професора.

МОН наказом від 06.02.2017 № 174 уніс зміни до Порядку присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам, затвердженого наказом МОН від 14.01.2016 № 13 (далі — Порядок № 13). Так, зокрема, для присвоєння вченого звання професора науковим працівникам, які займаються науково-педагогічною діяльністю, стаж роботи може становити не менше 15 років на посадах наукових та науково-педагогічних працівників. Натомість працівникам вищих навчальних закладів (у т. ч. закладів післядипломної освіти), які здійснюють освітню діяльність за відповідною спеціальністю на відповідному рівні вищої освіти, та вищих духовних навчальних закладів вимоги до стажу не змінились.

Окрім того, уточнено вимоги до знання іноземної мови. У попередній редакції Порядку № 13 для присвоєння вченого звання обов’язково необхідно було отримати сертифікат відповідно до Загальноєвропейської рекомендації з мовної освіти (на рівні не нижче В2) з англійської мови. Наразі достатньо мати аналогічний сертифікат з мов країн Європейського Союзу або кваліфікаційні документи (диплом про вищу освіту, науковий ступінь), пов’язані з використанням цих мов.

Ольга Догадіна,
експерт MCFR: КадриВаша персональна добірка.

  Підписка на новини

  Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

  Освітні заходи

  Освітні заходи

  Перевірте знання та здобудьте нові

  Взяти участь

  Інтернет-магазин

  Самое выгодное предложение

  Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

  Живе спілкування з редакцією


  Розсилка

  © Кадровик-01, 2017. Усі права захищено
  Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

  Свідоцтво про державну реєстрацію
  КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012

  
  • Ми в соцмережах
  Позбудьтеся цього надокучливо вікна раз і назавжди!

  Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

  Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів.  У мене є пароль
  нагадати
  Пароль надіслано на пошту
  Ввести
  Я тут вперше
  І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
  Введіть ел. пошту або логін
  Неправильний логін або пароль
  Неправильний пароль
  Введіть пароль
  ×

  Чекаю вас на безплатному вебінарі 2 серпня
  Перевірки роботодавців 2017: новий порядок