Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Мінагрополітики уточнило кваліфікаційні вимоги до машиніста-оператора дощувальних машин та агрегатів

  • 6 березня 2017
  • 269

Машиніст-оператор дощувальних машин та агрегатів 6 розряду забезпечує проведення поливу сільськогосподарських культур .

Наказом Мінагрополітики від 28.10.2016 № 427 затверджено і запроваджено для застосування погоджену з Мінсоцполітики Кваліфікаційну характеристику професії «Машиніст-оператор дощувальних машин та агрегатів» 6-го розряду (спеціалізація «Машиніст-оператор дощувальних машин та агрегатів і систем краплинного зрошення») (код КП 8331).

Машиніст-оператор дощувальних машин та агрегатів і систем краплинного зрошення забезпечує проведення поливу сільськогосподарських культур широкозахватними дощувальними машинами кругової, фронтальної та фронтально-кругової дії із забором води як з гідранта закритої зрошувальної мережі, так і з каналу, в тому числі з тимчасового зрошувача, а також машинами барабанного типу та системами краплинного зрошення. Кваліфікаційні вимоги до професії — професійно-технічна освіта, а також перепідготовка та стаж роботи за технологічно суміжною професією 5-го розряду — не менше 1 року.

Попередня редакція Кваліфікаційної характеристики професії «Машиніст-оператор дощувальних машин та агрегатів» 6-го розряду, затверджена заступником Мінагрополітики Мельником С. І. 26.06.2007, втратила чинність.

Означені зміни викликані необхідністю удосконалення організації роботи підприємств агропромислового комплексу в галузі землеробства. Причому Українському науково-дослідному інституту продуктивності агропромислового комплексу доручено забезпечити подальше ведення та підтримку в актуальному стані Кваліфікаційної характеристики вказаної професії.

Ольга Догадіна,
експерт MCFR: Кадри

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю