Мінагрополітики уточнило кваліфікаційні вимоги до машиніста-оператора дощувальних машин та агрегатів

6 березня 2017 133
Машиніст-оператор дощувальних машин та агрегатів 6 розряду забезпечує проведення поливу сільськогосподарських культур .

Наказом Мінагрополітики від 28.10.2016 № 427 затверджено і запроваджено для застосування погоджену з Мінсоцполітики Кваліфікаційну характеристику професії «Машиніст-оператор дощувальних машин та агрегатів» 6-го розряду (спеціалізація «Машиніст-оператор дощувальних машин та агрегатів і систем краплинного зрошення») (код КП 8331).

Машиніст-оператор дощувальних машин та агрегатів і систем краплинного зрошення забезпечує проведення поливу сільськогосподарських культур широкозахватними дощувальними машинами кругової, фронтальної та фронтально-кругової дії із забором води як з гідранта закритої зрошувальної мережі, так і з каналу, в тому числі з тимчасового зрошувача, а також машинами барабанного типу та системами краплинного зрошення. Кваліфікаційні вимоги до професії — професійно-технічна освіта, а також перепідготовка та стаж роботи за технологічно суміжною професією 5-го розряду — не менше 1 року.

Попередня редакція Кваліфікаційної характеристики професії «Машиніст-оператор дощувальних машин та агрегатів» 6-го розряду, затверджена заступником Мінагрополітики Мельником С. І. 26.06.2007, втратила чинність.

Означені зміни викликані необхідністю удосконалення організації роботи підприємств агропромислового комплексу в галузі землеробства. Причому Українському науково-дослідному інституту продуктивності агропромислового комплексу доручено забезпечити подальше ведення та підтримку в актуальному стані Кваліфікаційної характеристики вказаної професії.

Ольга Догадіна,
експерт MCFR: КадриПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Свіжий номер вже на сайті

Довідник секретаря та офіс-менеджера

«Упередження та дієві настанови в роботі секретаря»

Свіжий номер журналу

Серпневий Кадровик-01 вже на сайті

«5 способів оформити відгул на 1 вересня»


© Кадровик-01, 2017. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
Якщо я скачаю файл без реєстрації, чи стану я Піратом?

Ми б на Вашому місці так не ризикували!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І продовжуйте скачування!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль