Видання наказу про прийняття на роботу в день перевірки не врятує від штрафу — практика перевірок Держпраці на Волині

15 березня 2017
1052
Середній бал: 5 із 5

Інспектори з праці Управління Держпраці у Волинській області провели позапланову перевірку приватного підприємства «Екопрод» (Ківерцівський район). Підстава для перевірки — звернення до Держпраці одного з працівників, який повідомив, що трудові відносини з ним не було оформлено: ані наказу, ані запису в трудовій…

Перевірка встановила: на підприємстві, яке займається деревообробкою, працюють 12 осіб, але нелегально. В день перевірки роботодавець «встиг» оформити трудові договори з п’ятьма працівниками. Хоча від штрафу це його не врятувало.

Інспектори виявили і факт неповідомлення ДФС про прийняття на роботу: працівнику, який працює водієм, виплачується заробітна плата — звісно, у мінімальному розмірі. За січень 2017 року — 3200 гривень, а трудовий договір із ним укладено в лютому. Тим самим підприємець порушив вимоги частини 3 статті 24 КЗпП, де йдеться, що працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення Державної фіскальної служби в порядку, встановленому КМУ.

Посадові особи Управління Держпраці видали керівництву підприємства обов’язковий до виконання припис, вказавши порушення вимог законодавства про працю, й зобов’язали усунути їх у строки, визначені законодавством України. Водночас за виявлені порушення ПП «Екопрод» притягнуто до відповідальності, яка передбачена статтею 265 КЗпП.

За інформацією Держпраці у Волинській області

logo