Активуйте подарунковий доступ >

Кадровик01

Чи можна призначити керівником закладу культури особу без вищої освіти, — Мінкультури ставить крапки над «і»

  • 17 березня 2017
  • 719

Кандидата, що немає вищої освіти або трирічного стажу роботи у галузі культури, не можна допустити до конкурсного добору на посаду керівника державного чи комунального закладу культури.

Мінкультури у листі від 08.02.2017 № 393/8/13-17 нагадало, що керівником державного чи комунального закладу культури може бути особа, яка має вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіє державною мовою та здатна за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки (ч. 1 ст. 21-1 Закону України «Про культуру» від 14.12.2010 № 2778-VI; далі — Закон № 2778).

Оскільки за рішенням конкурсної комісії особа не допускається до участі в доборі кандидатів на посаду керівника державного чи комунального закладу культури у разі невідповідності вимогам, зазначеним у статті 21-1 Закону № 2778 (ч. 7 статті 21-4 Закону № 2778), то кандидат, у якого немає вищої освіти або трирічного стажу роботи у галузі культури, не може бути допущеним до конкурсного добору на посаду керівника державного чи комунального закладу культури.

Ольга Догадіна,
експерт MCFR: Кадри

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2018

Укладання та зразок трудового договору 2018

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю