Чи можна призначити керівником закладу культури особу без вищої освіти, — Мінкультури ставить крапки над «і»

17 березня 2017 704
Кандидата, що немає вищої освіти або трирічного стажу роботи у галузі культури, не можна допустити до конкурсного добору на посаду керівника державного чи комунального закладу культури.

Мінкультури у листі від 08.02.2017 № 393/8/13-17 нагадало, що керівником державного чи комунального закладу культури може бути особа, яка має вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіє державною мовою та здатна за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки (ч. 1 ст. 21-1 Закону України «Про культуру» від 14.12.2010 № 2778-VI; далі — Закон № 2778).

Оскільки за рішенням конкурсної комісії особа не допускається до участі в доборі кандидатів на посаду керівника державного чи комунального закладу культури у разі невідповідності вимогам, зазначеним у статті 21-1 Закону № 2778 (ч. 7 статті 21-4 Закону № 2778), то кандидат, у якого немає вищої освіти або трирічного стажу роботи у галузі культури, не може бути допущеним до конкурсного добору на посаду керівника державного чи комунального закладу культури.

Ольга Догадіна,
експерт MCFR: КадриПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


© Кадровик-01, 2017. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
Якщо я скачаю файл без реєстрації, чи стану я Піратом?

Ми б на Вашому місці так не ризикували!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І продовжуйте скачування!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль