Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Як убезпечитися від відповідальності за невчасне подання е-декларації

  • 29 березня 2017
  • 1947

Скріншоти історії браузера комп’ютера, що підтверджують спроби увійти до Реєстру декларацій, є доказами поважності причини несвоєчасного подання декларації.

Ті, хто має подати декларацію, масово скаржаться, що не можуть подати свої декларації, через те, що Єдиний державний реєстр декларацій перевантажений. На офіційному сайті НАЗК вказано, що «Реєстр працює повільно», бо «наразі багато користувачів». Посадовці втратили сон і апетит через ймовірну відповідальність за неподання декларацій.

Дійсно, за несвоєчасне подання декларації можуть накласти штраф від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-1700 грн) (ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення). Утім, притягнути до відповідальності можна лише тоді, коли декларацію було несвоєчасно подано без поважних причин.

Факт визнання НАЗК поганої роботи реєстру декларацій, особисті неодноразові спроби декларантів зайти на сайт НАЗК, які будуть зафіксовані відповідними скріншотами історії браузера комп’ютера є доказами поважності причини несвоєчасного подання декларації. У цьому разі декларанта не можна притягнути до відповідальності, оскільки немає складу адміністративного правопорушення.

За інформацією Голосу України

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю