text
Кадровик01

Чи вести табель обліку використання робочого часу на одного працівника — роз’яснює Держпраці

  • 30 березня 2017
  • 1179

Роботодавець (юридична або фізична особа, яка використовує найману працю) має забезпечити облік робочого часу в письмовому вигляді за допомогою табеля обліку використання робочого часу. Цей обов’язок роботодавця не залежить від кількості працівників.

На запитання: «чи обов’язково складати табель обліку використання робочого часу підприємцю, який займається роздрібною торгівлею та використовує працю одного найманого працівника?», — Державна служба України з питань праці нагадує, що роботодавець зобов’язаний забезпечити достовірний облік виконуваної працівником роботи і бухгалтерський облік витрат на оплату праці у встановленому порядку (ст. 30 Закону України «Про оплату праці» від 24.03.1995 № 108/95-ВР).

Для забезпечення достовірного обліку використовують табель обліку використання робочого часу.

Отже, кожен роботодавець (юридична або фізична особа, яка використовує найману працю) має забезпечити облік робочого часу в письмовому вигляді за допомогою табеля обліку використання робочого часу.

За інформацією Державної служби України з питань праці

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Хочете першими дізнаватися про важливі кадрові новини?



ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЯ НА ПОРТАЛІ. Це займе не більше 1 хв — натомість продовжете читання без перешкод.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І дочитати новини
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×

Життя без ОК-5 (ОК-7)

Ви більше не будете рахувати стаж. За Вас це робитиме Пенсійний Фонд.

Як ПФУ надаватиме інформацію?

 Дізнатися