Активуйте подарунковий доступ >

Кадровик01

Прийняття Трудового кодексу на фінішній прямій

  • 13 квітня 2017
  • 1819

Комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення схвалив текст порівняльної таблиці до Трудового кодексу України з урахуванням проголосованих поправок народних депутатів України та рекомендує парламенту прийняти законопроект в другому читанні та в цілому

11.04.2017 відбулося засідання Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення (далі — Комітет), на якому розглянуто питання про підготовку проекту Трудового кодексу України (законопроект №1658) до другого читання.

За зверненням депутатів, які не були присутні на засіданні Комітету 15.03.2017 при розгляді проекту Трудового кодексу України (далі — ТК) до другого читання, члени Комітету проголосували за перегляд прийнятого рішення про схвалення тексту порівняльної таблиці з урахуванням поправок до ТК, і повернулись до розгляду тих поправок та пропозицій, на яких наполягали народні депутати.

Комітетом підтримано поправки народних депутатів України І. Геращенко до статті 3 ТК (№56, №57), які уточнюють положення щодо заборони дискримінації в сфері трудових відносин, Л. Денісової до статті 12 ТК (№138), яка забезпечує участь у прийняті нормативних актів роботодавця усіх профспілкових організацій, що діють на підприємстві, та О. Дроздика до статті 190 ТК (№1233) щодо надання оплачуваної відпустки в разі отримання працівником другої вищої освіти.

Також на перегляд були поставлені пропозиції народного депутата України О. Романовського до статей 188-190 ТК (№1230, №1231, №1232) щодо віднесення питання навчальних відпусток до колективно-трудового регулювання. Однак, вони не знайшли підтримки членів Комітету та були відхилені.

У підсумку, Комітет вирішив схвалити текст порівняльної таблиці до ТК з урахуванням проголосованих поправок народних депутатів України та рекомендувати парламенту прийняти законопроект в другому читанні та в цілому.

За інформацією Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2018

Укладання та зразок трудового договору 2018

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю