Інспектори з праці перевіряють штатні розписи та розміри окладів

25 квітня 2017 4970
Якщо зарплата у головного інженера та муляра однакова, інспектори з праці фіксують порушення.

Що і як перевіряють інспектори з праці — дізнаємося від самих перевіряльників. Так, Держпраці у Львівській області розповіло про результати планової перевірки одного з підприємств — ТзОВ «Шанс Кий Буд».

На цьому підприємстві інспектор виявила низку порушень. По-перше, атестацію робочих місць не проводили в товаристві 5 років. Після наполягань інспектора атестацію розпочали, видано відповідний наказ про організацію роботи з атестації робочих місць за умовами праці. Створили постійно діючу атестаційну комісію. Комісія має перелік робочих місць, що підлягають атестації. Товариство уклало договір із ДП «Західний експертно-технічний центр Держпраці» щодо атестації робочого місця електрогазозварювальника.

Перевірка встановила, що при розподілі робіт залежно від їх складності Товариство не використовує тарифну систему оплати праці . Не враховують й кваліфікацію працівників. За штатним розписом оклад директора становить 5000 грн, фінансового директора — 4500 грн. А всі інші як-от головний інженер, лікар, інженер з технічного нагляду, інженер-геодезист, інженер з охорони праці, інженер-електрик, інженер-механік, юрисконсульт, інспектор відділу кадрів, електрогазозварник, електрозварник, бетонувальник, різноробочий, водій, муляротримують однакову зарплату — по 3200 грн.

Ще одне порушення, зафіксоване в акті пеервірки: на підприємстві виплата заробітної плати проводиться раз на місць, не дотриманно й проміжки між виплатами, встановлені КЗпП.

За порушення на роботодавця чекає відповідальність згідно із законом…

 
За інформацією ГУ Держпраці у Львівській області


Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

ТЕРМІНОВЕ З НАСТУПНОГО НОМЕРА

Довідник секретаря та офіс-менеджера

«Жіночий колектив: труднощі, табу і правила поведінки»

Свіжий номер журналу

Серпневий Кадровик-01 вже на сайті

«5 способів оформити відгул на 1 вересня»


© Кадровик-01, 2017. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
Якщо я скачаю файл без реєстрації, чи стану я Піратом?

Ми б на Вашому місці так не ризикували!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І продовжуйте скачування!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль