Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Не переймайтеся, якщо працівник приніс довідку замість «лікарняного». З часом її обміняють

  • 12 травня 2017
  • 1510

Бланків листків непрацездатності хронічно не вистачає. Тимчасово видаватимуть довідки, що згодом обмінюватимуть на справжні лікарняні

Департамент охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації (далі — КОДА) та Виконавча дирекція Київського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (далі — ФСС) (лист від 27.04.2017 р. № 26-1-36/1580, № 1065/09-13) вказують на проблему забезпечення закладів охорони здоров’я Київської області належною кількістю бланків листків непрацездатності (далі — ЛН). У зв’язку з чим пропонують у разі захворювання, травми, відпустки по вагітності та пологам тощо — випадок тимчасової непрацездатності засвідчувати довідкою про тимчасову непрацездатність (далі — довідка) із зазначенням порядкового номера та дати її видачі. При чому в довідку вносять всі реквізити, передбачені бланком ЛН.

Після отримання бланків ЛН посадові особи закладу охорони здоров’я (лікуючий лікар, завідувач відділення, голова ЛКК) мають обміняти довідки на ЛН.

При обміні довідки на ЛН на бланку листка непрацездатності в правому верхньому куті вказують: «Замість довідки № ___ від ____» запис у графі «Звільнення від роботи» у листку непрацездатності вносять одним рядком. Дата видачі листка непрацездатності має збігатися з датою обміну довідки про тимчасову непрацездатність. Всі інші графи ЛН заповнюють відповідно до записів в довідці (в т. ч. відмітки про порушення режиму хворим) та відповідно до вимог Інструкції про порядок заповнення листка непрацездатності, затвердженої наказом МОЗ, Мінсоцполітики, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від 03.11.2004 № 532/274/136/-/1406).

Ольга Догадіна,

експерт MCFR: Кадри

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю