Змінено умови оплати праці в держсекторі та виплати грошової допомоги військовослужбовцям

23 травня 2017 706
Усі нарахування в оплаті праці бюджетникам та грошові виплати військовослужбовцям здійснюватимуть виходячи з розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого на 1 січня календарного року, а не з мінімальної заробітної плати, як раніше.

Постановою КМУ від 18.05.2017 № 335 унесено зміни щодо заміни слів «мінімальної заробітної плати» на «прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого на 1 січня календарного року», зокрема, до:

Окрім того, унесено зміни до Порядку призначення і виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті), інвалідності або часткової втрати працездатності без установлення інвалідності військовослужбовців, військовозобов’язаних та чи для проходження служби у військовому резерві, затвердженого постановою КМУ від 25.12.2013 № 975.

Так, у разі загибелі (смерті), інвалідності або часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності одноразову грошову допомогу виплачуватимуть також військовослужбовцям строкової служби. Розмір грошової допомоги обчислюватимуть, виходячи з розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого на 1 січня календарного року. Утім, у разі повторного встановлення (зміни) групи інвалідності, причин її виникнення або ступеня втрати працездатності понад дворічний строк після первинного встановлення інвалідності одноразову грошову допомогу не виплачуватимуть.

Змінами, внесеними до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виплати матеріальної допомоги військовослужбовцям, звільненим з військової строкової служби, затвердженому постановою КМУ від 08.04.2015 № 185, передбачено, що громадянам України, які звільнилися з військової строкової служби виплачуватимуть грошову допомогу у розмірі:

  • середньої заробітної плати на день призову, але не менше прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого на 1 січня календарного року, встановленої на день призову (для громадян, які працювали на підприємствах, в установах і організаціях);
  • прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого на 1 січня календарного року, встановленої на день призову (для громадян, які до призову не працювали).

Ольга Догадіна,
експерт MCFR КадриПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка

© Кадровик-01, 2017. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів.У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт
Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль