Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Змінено умови оплати праці в держсекторі та виплати грошової допомоги військовослужбовцям

  • 23 травня 2017
  • 788

Усі нарахування в оплаті праці бюджетникам та грошові виплати військовослужбовцям здійснюватимуть виходячи з розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого на 1 січня календарного року, а не з мінімальної заробітної плати, як раніше.

Постановою КМУ від 18.05.2017 № 335 унесено зміни щодо заміни слів «мінімальної заробітної плати» на «прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого на 1 січня календарного року», зокрема, до:

Окрім того, унесено зміни до Порядку призначення і виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті), інвалідності або часткової втрати працездатності без установлення інвалідності військовослужбовців, військовозобов’язаних та чи для проходження служби у військовому резерві, затвердженого постановою КМУ від 25.12.2013 № 975.

Так, у разі загибелі (смерті), інвалідності або часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності одноразову грошову допомогу виплачуватимуть також військовослужбовцям строкової служби. Розмір грошової допомоги обчислюватимуть, виходячи з розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого на 1 січня календарного року. Утім, у разі повторного встановлення (зміни) групи інвалідності, причин її виникнення або ступеня втрати працездатності понад дворічний строк після первинного встановлення інвалідності одноразову грошову допомогу не виплачуватимуть.

Змінами, внесеними до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виплати матеріальної допомоги військовослужбовцям, звільненим з військової строкової служби, затвердженому постановою КМУ від 08.04.2015 № 185, передбачено, що громадянам України, які звільнилися з військової строкової служби виплачуватимуть грошову допомогу у розмірі:

  • середньої заробітної плати на день призову, але не менше прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого на 1 січня календарного року, встановленої на день призову (для громадян, які працювали на підприємствах, в установах і організаціях);
  • прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого на 1 січня календарного року, встановленої на день призову (для громадян, які до призову не працювали).

Ольга Догадіна,
експерт MCFR Кадри

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю