Кадровик01

Міноборони змінює бланки військових квитків

 • 29 травня 2017
 • 1910

Військові квитки і надалі видаватимуть районні (міські) військові комісаріати. При втраті військового квитка з вини власника, військкомати видаватимуть новий після розгляду справи про адмінправопорушення.

Наказом Міноборони «Про військовий квиток осіб рядового, сержантського і старшинського складу» від 10.04.2017 № 206 (далі — Наказ № 206) затверджено:

 • новий зразок військового квитка осіб рядового, сержантського і старшинського складу;
 • Порядок видачі, зберігання та знищення військових квитків осіб рядового, сержантського і старшинського складу (далі — Порядок № 206).

Нагадаємо, що опис військового квитка осіб рядового, сержантського і старшинського складу визначено в Положенні про військовий квиток осіб рядового, сержантського і старшинського складу, затвердженому Указом Президента України від 30.12.2016 № 582/2016.

Порядком № 206 встановлено, що військовий квиток осіб рядового, сержантського і старшинського складу (далі — військовий квиток) є документом, що посвідчує особу військовослужбовця (військовозобов’язаного) та визначає належність його власника до виконання військового обов’язку. Районні (міські) військові комісаріати (далі — Р(М)ВК) видають військові квитки під час:

 • призову;
 • прийняття громадян на військову службу;
 • зарахування в запас;
 • зарахування до військового навчального закладу;
 • звільнення у запас;
 • зняття з військового обліку за станом здоров’я;
 • поновлення військового квитка у разі його втрати або пошкодження.

Видачу військовозобов’язаним нових військових квитків замість втрачених чи таких, що стали непридатними до користування з вини власників, проводитимуть Р(М)ВК, у яких військовозобов’язані перебувають на військовому обліку, після проведення провадження у справах про адміністративні правопорушення відповідно до статті 211 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та винесення постанов у цих справах військовими комісарами Р(М)ВК.

Видачу військовозобов’язаним нових військових квитків замість втрачених чи таких, що стали непридатними до користування не з вини власників, а також у разі зміни військовозобов’язаним прізвища, імені та по батькові проводитимуть на підставі заяви та підтвердних документів, виданих компетентними органами.

Військові квитки військовослужбовців (військовозобов’язаних), які виїжджатимуть за кордон на строк більш як три місяці, здаватимуть до штабу військової частини (військового комісаріату за місцем військового обліку). Замість військових квитків, прийнятих на зберігання, видаватимуть довідку військовослужбовця (військовозобов’язаного), який виїжджає за кордон, форму якої затверджено Наказом № 206.

Ольга Догадіна,
експерт MCFR Кадри

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон