Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Оголошено призов офіцерів запасу: кого призвуть

  • 30 травня 2017
  • 11051

Міністр оборони України підписав наказ про призов офіцерів запасу на військову службу в Збройні сили України

Сьогодні, 30 травня 2017 року, на брифінгу в Києві начальник Головного управління персоналу — заступник начальника Генерального штабу ЗСУ Артур Артеменко повідомив: «П’ять хвилин тому я отримав інформацію, що Міністр оборони Семен Полторак підписав наказ про призов офіцерського запасу на військову службу. Тепер наказ передадуть до Мін’юсту. Строк служби за призовом офіцерів запасу — 18 місяців».

Призвуть осіб віком до 43 років, які не служили в армії, але мають вищу освіту не нижче бакалавра, пройшли повний курс військової підготовки за програмою офіцерів запасу, закінчили військові кафедри і мають первинне офіцерське звання.

За призваними офіцерами запасу зберігаються робоче місце і середній заробіток (ст. 119 КЗпП у редакції, що діє з 7 січня 2017 року).

Після призову офіцери протягом 3 місяців пройдуть додаткову підготовку в навчальних закладах Міноборони. Відтак їх призначать на посади у військових частинах і підрозділах, які не залучаються в АТО.

«Залучення офіцерів до АТО можливо лише після укладання ними добровільного контракту і виявлення бажання служити в таких підрозділах», — зазначив Артеменко.

За словами Артеменка, соціальний захист офіцерів за призовом відповідає рівню, що отримують офіцери-контрактники.

Хоча наказ про призов офіцерів запасу підписано лише сьогодні, військкомати готувалися до призову заздалегідь. Так, на Львівщині, за словами Львівського обласного військового комісара підполковника Олександра Тіщенка, вже відібрали більше 50% офіцерів для вручення повісток.

«Люди повинні розуміти, що коли йшли навчатися на військову кафедру, то давали присягу офіцерів і повинні виконати свій обов’язок», — зауважив воєнком Львівщини.

З Львівської області призвуть до100 офіцерів запасу.

«Вони обійматимуть на посади, за якими навчалися. Армія відчуває потребу в командирах піхотних та артилерійських бригад», — повідомив О. Тіщенко.

Ольга Догадіна,
експерт MCFR Кадри

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю