Уряд скасував обов’язкове відпрацювання для студентів-медиків

1 червня 2017 1257
Прийнятим рішенням Кабмін привів свої нормативні акти у відповідність до Закону України «Про вищу освіту»

Останнього дня весни — 31.05.2017 — Уряду прийняв постанову, що остаточно скасувала обов’язкове працевлаштування студентів.

«Обов’язкове працевлаштування для решти студентів було скасовано ще минулого року, однак саме працевлаштування студентів-медиків залишили у зв’язку з позицією профільних установ. Тепер й студенти-медики можуть розпоряджатися собою після випуску та реалізувати своє конституційне право на вільний вибір місця подальшої роботи», — пояснила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

Рішення прийнято у зв’язку зі змінами у законодавстві. Нагадаємо, що Законом України від 06.10.2016 № 1662-VIII унесено зміни Закону України «Про вищу освіту» від 01.07.2014 № 1556-VII, якими скасовано норми щодо обов’язкового працевлаштування випускників вищих навчальних закладів.

До ухвалених змін в законодавстві студенти, які навчалися за державним замовленням, повинні були відпрацювати три роки на тому підприємстві, куди їх направив навчальний заклад за розподілом. При небажанні працювати за направленням, студент-випускник міг відшкодувати гроші за навчання. Відпрацювання контролювала фінансова інспекція.

За інформацією Міністерства освіти і науки УкраїниПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


© Кадровик-01, 2017. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
Якщо я скачаю файл без реєстрації, чи стану я Піратом?

Ми б на Вашому місці так не ризикували!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І продовжуйте скачування!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль