Скачайте зразок Графіка відпусток 2019 ⇓

Кадровик01

Уряд скасував обов’язкове відпрацювання для студентів-медиків

  • 1 червня 2017
  • 1355

Прийнятим рішенням Кабмін привів свої нормативні акти у відповідність до Закону України «Про вищу освіту»

Останнього дня весни — 31.05.2017 — Уряду прийняв постанову, що остаточно скасувала обов’язкове працевлаштування студентів.

«Обов’язкове працевлаштування для решти студентів було скасовано ще минулого року, однак саме працевлаштування студентів-медиків залишили у зв’язку з позицією профільних установ. Тепер й студенти-медики можуть розпоряджатися собою після випуску та реалізувати своє конституційне право на вільний вибір місця подальшої роботи», — пояснила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

Рішення прийнято у зв’язку зі змінами у законодавстві. Нагадаємо, що Законом України від 06.10.2016 № 1662-VIII унесено зміни Закону України «Про вищу освіту» від 01.07.2014 № 1556-VII, якими скасовано норми щодо обов’язкового працевлаштування випускників вищих навчальних закладів.

До ухвалених змін в законодавстві студенти, які навчалися за державним замовленням, повинні були відпрацювати три роки на тому підприємстві, куди їх направив навчальний заклад за розподілом. При небажанні працювати за направленням, студент-випускник міг відшкодувати гроші за навчання. Відпрацювання контролювала фінансова інспекція.

За інформацією Міністерства освіти і науки України

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2018

Укладання та зразок трудового договору 2018

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю