Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Першу команду призваних офіцерів запасу відправили до військових частин

  • 20 червня 2017
  • 510

Першу команду призваних на військову службу офіцерів запасу відправили з Харківського обласного військкомату. У червні на Харківщині призвали 40 офіцерів запасу, на черзі – призов ще 30 офіцерів, адже «план» для Харківщини – 70 осіб.

Призвані поїхали до вищих військових навчальних закладів. Там на неофітів чекає тримісячна перепідготовка та підвищення кваліфікації відповідно до отриманих військово-облікових спеціальностей.

Служитимуть харківські новобранці, як і усі офіцери за призовом, 18 місяців. Усі вони мають вищу освіту (не нижче бакалавра) і первинне офіцерське звання після закінчення військових кафедр вишів.

Під час відбору офіцери запасу пройшли медичний огляд та професійно-психологічний відбір. Кожного призовника-офіцера розглядала атестаційна комісія. Призваним роз’ясняли індивідуально переваги військової служби та соціальні гарантії, які забезпечуватимуть офіцерському складу за призовом, зокрема, збереження посади та заробітку за статтею 119 КЗпП.

Після проходження курсів офіцерів призначать на офіцерські посади у військових частинах, однак не в тих підрозділах, які дислокуються в Луганській та Донецькій областях.

Ірина Іванченко,
шеф-редактор журналу «Кадровик-01»

За інформацією Міноборони

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю